Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben mennyire lehet...

Testépítésben mennyire lehet elterjedt a géndopping?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom. Nyíltan azt olvassa az ember a növi megy most, inzulinnal, plusz az alapok, de ezt kb egy profi tudná megmondani mennyire igaz!
2013. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi vannnnnnnnnnnnnnn????

ez most komoly kérdés???

a gyakorin akarsz egy ilyen komoly kérdést kitárgyalni, ahol a legtöbb ember(míg július elején nem tiltották be, vagyis szigorították a doppingszereket) a danabolt ismeri, de a hatásaival, mellékhatásaival már nincsenek tisztában...!!!

itt kérdezel ilyet.

ha létezik is, senki nem fogja hírdetni magáról...nini én géndoppinggal nyertem!

mint ahogy nem hírdetik az újfajta szereket, amiket itthon csak hírből ismer néhány ember!pl andarine, ostarine, vagy MGF, vagy pgl 2 alpha....

2013. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon jár még olyan cipőben ez a program, hogy embereken bevetten végezzék.


Ha vannak is ilyen emberek, akkor a legfelsőbb körökben mozognak, mert egy ilyet megengedni, kivitelezi, nem akármi.


És természetesen nem is dicsekednek vele, de ha a művelet sikeres, nem is buknak le egykönnyen: a hagyományos tesztek teljesen vakok rá, és amíg nem terjed el, nem is fognak erre bevizsgálni senkit.

2013. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!