Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlotok...

Milyen fehérjét ajánlotok Vitabolic vitamin mellé? Testépítés

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 170 centi, 62 kiló, intenzíven sporotlok, thay boxolok és street workoutozok. az érdekelne hogy melyik fehérjeport ajánlanátok nekem? az étrendem jó, eddig Power Whey-t "szedtem" , de ha van szerintetek jobb, érdekelne! mi a véleményetek a Jumbo professional-rol?

2013. szept. 2. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A jumbo prof egy jó tömegnövelő, de gazdaságosabb, ha veszel edzés utánra MHN whey-t vagy Myprotein impact whey-t és ahhoz teszel gyors ch-t , pl dextrózt vagy maltodextrint.
2013. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod hogy ha veszek Myprotein impact whey-t és ch-t akkor az jobb, mintha Power Whey-t vagy Jumbot vennék? mert ha például 1000 forinttal gazdaságosabb csak akkor az nem számít
2013. szept. 2. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem 1000 forint a különbség, én is azt javaslom mint Montez.
2013. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem számoltam ki forintra, de szerintem több ezerrel jobban jársz.

De ha van lé, vegyél jumbot, nekem tök mindegy, csak tanács volt.:)

2013. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én sem számoltam ki, nem volt provokatív szándékú a komment, bocsi. és a dextrózt hogy kell adagolni? lehet hogy hülye kérdés, de például ha veszek egy 2 kilós pakkot, akkor azt hogyan "kell" fogyasztani? ( mennyit és mikor)
2013. szept. 2. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Proteinből annyi kell edzés után, hogy testtömeg x 0,5g legyen a fehérjemennyiség. Dextrózból 40-50 g mellé. De csak edzés után tegyél hozzá szőlőcukrot.
2013. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szóval, vitaminnak Vitabolic, fehérjének Impact Whey, és + szőlőcukor, edzés után. így jó? köszi a segítséget! gyoran válaszoltatok !
2013. szept. 2. 20:35
 8/9 A kérdező kommentje:
még egy kérdés... 40-50 gramms zőlőcukor hány gramm evőkanálnak felel meg? 3-4?
2013. szept. 5. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kb 2 kanál, de kellene konyhamérleg. Minden testépítőnek kötelező eszköz.:)
2013. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!