Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A maradék zsirtól hogy lehet...

A maradék zsirtól hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy kockás (lenne) a hasam de a felette lévő zsirtól nem látszik azt mondták hogy makacszsír (DE NEM BIZTOS) ettől hogy lehet ne megszabadulni? Mellette sportolok és hát elég idegesítő mert rosszhatással van az összképre! Hogy lehetne tő le megszabadulni? 17/F (amugy nem tudom hogy számít e de mostani nyáron olyan 2-3 hónapra elengedtem magam és elég sokat ettem és nem hiztam 1kg se tehát ha diétázom ha nem nincs különbség nem változom! Mondjuk mellette tovább sportoltam de nem annyira intenziven). Ha valaki tud kérem segitsen!!!!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. szept. 3. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kockás lenne a hasa, ha zsírréteg nem takarná el, nem vagy egyedül. :)


Az utolsó kg-októl a legnehezebb megszabadulni, sokszor havi szinten megy le 1 kg és nem hetente.

Kőkemény, grammpontos diéta és sport, ez a megoldás.

2013. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 3. 21:46
 3/3 anonim válasza:
Eladod.
2013. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!