Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszezés egy gyakorlat,...

Bicepszezés egy gyakorlat, SOK sorozat oké?

Figyelt kérdés

Biztos hülye kérdés de ha csak kétkezes bicepszezéssel edzem le a bicepszemet attól még fog fejlődni rendesen? Olyan 10-sorozatot csinálnék belőle 10-ismétléssel minden alkalommal. Eléggé megszenvedek vele. Hardgainer vagyok 20/f

Tudom hogy több gyakorlat célszerűbb, de elvileg így is kéne fejlődnie ha már ennyire megerőltetem, nem?



#edzés #bicepsz #bicepsz ismétlés
2013. szept. 4. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Így is fejlődik, de jobb lenne több gyakorlattal.
2013. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több gyakorlat jobb lenne! Miért nem végzel többfélét?
2013. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a bicepsznek több funkciója is van, minthogy simán felfelé fordított tenyérrel, könyökben behajlítsa az alkarodat. Ilyen például a tenyér felfelé vagy kifelé fordítása, a supinatio, ezért is kell végezni néha befordítós bicepszgyakorlatot is.

Valamint a bicepsznél helyezkedik el a brachialis, amire kalapács-bicepszezünk.

2013. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennél a gyakorlatnál érzem legjobban a bicepszemet. 2-napja pl annyira ledolgoztam hogy utána 90-fokos karokkal aludtam. :P más gyakorlatoknál nem éreztem ekkora izomlázat, meg izomérzetet. Utolsó hozzászólnak külön köszönet !!:)

Akkor ezt a kettőt még mindenképpen beiktatom mellé

2013. szept. 6. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, amit csinálsz alapgyakorlat.

De elég belőle négy sorozat. Olyan súllyal dolgozz, hogy ne is tudj belőle többet csinálni.

Beforgatós és kalapács-bicepszből meg csinálsz még 3-3 sorozatot, és ugyanúgy megvan a tíz sorozat, csak az egész bicepszed megdolgoztattad.

2013. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha, ez tetszik! Így lesz ezután :) köszi a segítséget!
2013. szept. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!