Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik Székesfehérvári kondite...

Melyik Székesfehérvári konditerem a legkedvezőbb egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Most szeretnék kezdeni és érdekel a nép mit ajánl. Jobb lenne egy nyugis termet keresni ahol nem nyüzsögnek az emberek és ahol korrekt emberek vesznek körül és segítő készek.

2013. szept. 8. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Cosmo és a Magma a két legfelszereltebb, legjobb terem. A Magmában ha jól tudom, van teremedző, aki elvileg segít mindenkinek, ez benne van a belépő árában. Azaz régebben volt, nem tudom, hogy még így van-e. Én magam a Cosmoba járok, én nagyon szeretem, jó a társaság, biztos vagyok benne, hogy ha segítséget kérnél az itt edzőktől, kapnál is. :) Aztán amit még ismerek, az a Budai úti konditerem (talán Oxy Gym? De nem tudom a nevét sajnos :( ) ott van a Mekitől pár méterre, valamiféle kocsma mellett. (Hátha így ráismersz) Ez egy kisebb terem, olcsóbb is, cserébe viszont elég zsúfolt. Aztán a laktanya fele van a Főnix, itt elég robosztus, régebbi gépek vannak, az árakra nem emlékszem, egyszer jártam itt, akkor konkrétan senki nem volt a teremben, de nem tudom, most hogy áll a szénájuk. Szóval én Cosmo-párti vagyok, nem tudom mennyit szánsz rá, de ha megteheted, én azt tenném a helyedben, hogy néhány alkalomra kérném személyi edző segítségét, megtanulni használni a gépeket, konzultálni kicsit, aztán utána mehet magadtól az edzés. Nagyon jó személyi edzők vannak amúgy a Cosmoban, emberileg biztosan, bár én sosem jártam hozzájuk, de valószínűsítem, hogy szakmailag is jók.
2013. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az én sulim az oxygym-el van szembe de az mindig tele van.


Cosmo weblapjá olvasgattam ma és nekem tetszett, de nem igazodtam ki az ár listán.


[link]


Mennyibe kerülhet egy személyi edző, körül belül ?

2013. szept. 8. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
koko-gym
2014. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gymfan válasza:

Én a Cosmot javasolnám mindenkép mert csládias és a legnagyobb,legjobban felszerelt terem Feherváron.

Ha személyi edzőt keresel akkor a Viktor mindig ott van ő a legjobb, barátságos és eddig akit láttam vendégei azok hihetetlen változasokon mentek keresztül. fitfount aneve a facen,meg van egy ilyen honlapja is fitfount.hu . Ha meg női személyi edzőt szeretnél ott vn a párja a Heni,nagyon aranyos és profi.

2016. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!