Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes tömeget növelni meg...

Érdemes tömeget növelni meg szálkásítani fegyencedzés mellet is?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni szeretnél, akkor kalória pluszos étrend kell, azaz tömegnövelő étrend.

Ha pedig zsírt szeretnél leadni, akkor szálkásító diéta.

Tehát érdemes.:)

2013. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normálisan csak így tudsz izmot építeni.
2013. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ezt nyilván értem de mondjuk tegyük fel, hogy 10 húzódzkodásra vagyok képes és elkezdek tömeget növelni fel szedek 7-8 kg-t akkor azt mindet emelnem kell és lehet hogycsak 6-7 fog már menni vagy ez nem így van?
2013. szept. 10. 08:30
 4/11 anonim ***** válasza:
ha pikk pakk felszedsz 7-8 kg-ot, akkor valamit rosszúl csinálsz...
2013. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó ez igaz csak a fegyencbe azt írja fölösleges tömeget nővelni saját testsúlyós edzésnél
2013. szept. 10. 08:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Felesleges, főleg a fegyencnél, mert tömegnövelés esetén minimális lesz az izom növekedés, főleg zsír fog feljönni. Mert nem tudod ugyanazt a hatást elérni mintha súlyokkal edzenél, és folyamatosan tudod növelni a súlyokat ahogy fejlődsz.
2013. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez szerintem nem igaz hogyha olyan könnyű a fegyenc akkor a testépítők 80% miért nem tud egykezes fekvőtámaszt? egyébként street workoutozni akarok
2013. szept. 10. 09:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt a fegyencesek jó része sem tud egykezes fekvőt, másrészt a testépítők pedig nem erre edzenek. Mindenki abban jó, mire edz, szóval fölösleges az összehasonlítgatás és testépítők ledegradálása.
2013. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan azért nem tudnak, mert nem gyakorolják. Nem célja hogy ez sikerüljön neki.
2013. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 2-3 éve foglalkozgatok fegyencedzéssel mostanában ugyan háttérbe szorult, mert a fókusz a kettlebellen van, de ez idő alatt nem lettem az egykezes fekvőtámasz mestere, persze kimegy pár high tension technikákkal, de ezekről a fegyencedzés mélyen hallgat Pavel és Steve Cotter anyagaiból kelett elsajátítanom. Ha ráérzel a technikára rájössz, hogy nem is olyan hatalmas ördöngősség, hogy azt csak valami misztikus fegyencek tudják megcsinálni, amelyik testépitő gyakorolja az meg tudja csinálni amelyik nem az meg nem.


Ha izomban szedsz fel tömeget, akkor meg nem fog roszabul menni tán még jobban is, mert ugyan nem egyenes az arányosság az izomméret és az erő között, de nagyobb izom nagyobb erőt képes kifejteni, mert pont ezért nől meg leegyszerűsítve.

2013. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!