Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomlázat hogy tudnám csillapí...

Izomlázat hogy tudnám csillapítani?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem el először terembe járni.Egy haverommal kezdtem aki kihagyott 2 hónapot és most egyszerre kezdtük.Egyből osztott edzéstervvel kezdtem így én is.Első nap mell-bicepsz re végeztünk gyakorlatokat,mondhatni elég megterhelő volt mivel már az utolsó bicepsz gyakorlatnál nem bírtam felemelni a bal kezem még súly nélkül sem.Most csütörtök reggel még mindig olyan izomlázam van hogy nem tudom rendesen kiegyenesíteni a karjaimat,pluszba rájön a tegnapi váll láb is.Ha nem múlik az izomláz a pénteki hát tricepsz után úgy fogok mozogni mind egy testi fogyatékos :).Valamivel nem lehet enyhíteni ezt az izomlázat?Gondolom a szervezetem lassan hozzászokik és jövő hétfő után már nem lesz ennyire vészes az izomlázam.
2013. szept. 12. 07:23
 1/3 anonim válasza:
Magnézium + rádolgozás.
2013. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Máskor nyújts többet edzés után
2013. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan ezért kellene light teljes test edzéssel kezdeni, hogy az izmaid, izületeid megszokhassák a terhelést... ha a hát edzésbe is belevágsz ilyen hûbele balázs módjára, azzal legrosszabb esetben meg is nyomorodhatsz egy életre... most igyál sok vizet, c-vitamint, egyél pár kiadósat, és pihentesd a karod, hagyd regenerálódni.
2013. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!