Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő étrend nélkül...

Megfelelő étrend nélkül szerintetek érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Én hiába nem tudok lemondani süteményekről csokikról finom sült húsokról és egyéb hizlaló dolgokról,

de megszeretem nagyon a testépítést,különféle sportokat így szerintetek izmosabb formásabb leszek mint egy átlag ember aki nem foglalkozik a sportolással?



2013. szept. 17. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

én is terembe járok lassan huszonpár éve...

de azt eszek amit szeretek, a csirkemell az amit nagyon nem szeretek enni.

ellenben a pörkölt nokedlivel jöhet.

jégkrém, süti, kakaó, amiket minden nap fogyasztok.

és akkor mi van???

nem készülsz te versenyre, hanem csak sportolásképp csinálod.akkor meg?

egyél amit szeretsz.

2013. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor is érdemes edzeni, max nem érsz olyan formát. De nem is mindenkinek a célja, hogy marha jól nézzen ki. Nincs ez előírva, hogy bárkinek is meg kelljen felelni.
2013. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tápanyag van mindenben, legyen az sütemény vagy bármi, legfeljebb nem 12% a testzsírod, hanem 16%, nem katasztrófa, erősebb leszel tőle és az izmaid is nőni fognak, max nem éred el a genetikai határaidat.

Én sem diétázok, nehezemre esik, de ettől még egyre erősebb vagyok és az izmaim is fejlődnek, majd valahogy ráveszem magam, hogy leszálkásítsak kicsit:)

2013. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nah ezt nem fogom megérteni sohasem... mindössze meg kell tanulnod elkészíteni magadnak sz élelmedet... én is szeretem a pörköltet nokedlivel, de lehet azt úgy is csinálni, hogy beleférjen bármilyen diétába... pl nokedlit lehet csinálni tk lisztből, vagy zablisztből, pörköltet is lehet csinálni sovány húsból pl csirkepörkölt, marhapörkölt...

bármilyen süteményt is el lehet készíteni egészséges alapanyagokból... amúgy a legtöbb finom sült hús pont nem tartozik a hizlaló dolgok közé... én szálkásító diétán vagyok, már a 10. hónapja és érdekes módon mégsem mondtam le semmiről, mindig azt eszem amit én szeretnék, mert el tudom magamnak készíteni... és a konyhaművészet nem atomtudomány...

2013. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!