Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha abbahagyom a diétát, és...

Ha abbahagyom a diétát, és visszatérek egy normális étrendre, utána még szűkül a bőröm?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 14:29
 1/10 Osynho ***** válasza:
Mit jelent a diéta és mit a normális étrend nálad?
2013. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szénhidrátmentes diétán vagyok még kb 2 hétig. Normál étrenden azt értem, hogy eszek mindent, persze ésszel.
2013. szept. 17. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

így még mindig nem tudjuk, hogy ketogén diétán vagy vagy éhezteted magadat, kicsit bővebben...

már ha szűkültetni akarod a bőrödet, gondolom, éheztetted magadat, értelmes kiszámolt diétával nem lenne rá szükséged... és ha éheztetted magad, és most visszatérsz a "normális étrendre" akkor nem lesz szüksége a bőrödnek szűkülésre, mert a kilók is vissza fognak jönni...

2013. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van, ha visszatérsz arra, ami volt, a kilók úgyis visszajönnek! Ha nem, mert teszel érte, akkor szűkül méga bőr.
2013. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:

"Normál étrenden azt értem, hogy eszek mindent, persze ésszel."


A persze ésszel pont azt jelenti, hogy nem eszel mindent. :)

2013. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké, bővebben: Jelenleg ketogén diéta, napi max 50gr ch. Ezt akarom felvinni kb 200-250-re, hogy izomtömeget is tudjak növelni, a zsírt a napi kcal 20-25%-ára beállítani.

A lényeg az, hogy pl a hasamon elég sok volt a zsír, most egész normális, viszont kis túlzással olyan a bőröm, mintha szültem volna.

A kérdésem lényege annyi, hogy a bőr szűkül-e a diéta abbahagyása után, vagy petyhüdt marad? (Tudom, hogy nem lesz olyan feszes soha, mintha mindig is gebe lettem volna)


Remélem, így már érthető, hogy mi a problémám :)

2013. szept. 17. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Szűlül, de ha sok volt a zsír, nem lesz soha hibátlan.
2013. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én most tartok minusz 35+ kg-nál mivel tartom a heti 0.5-0.8kg súlyvesztést kiszámolt étrend mellett, néha még annyit sem engedek, szedek multivitamint, rengeteg c-vitamint, szaunázom, a bőröm olyan feszes mint a babapopsi...

Amúgy ha nem vészes, akkor az idő meg fogja oldani a bőrfeszességet.

2013. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenkinél, nekem kb 2 év alatt semmit nem javult már, igaz én 50 kilót dobtam le, és nem mindíg 1 kilót hetente.
2013. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is tartom azt, hogy ne menjen le heti 1 kilónál több... (Annyi sem megy le, bár nehezen tudom megállapítani, mert sikerült úgy beállítsam az étrendem, hogy minimális izomgyarapodás is van)


Viszont a szaunát jó ötletnek tartom, köszi! :)

2013. szept. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!