Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segiteni?

Maxwell90 kérdése:

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Tavaly foglalkotam 4 hónapig kb testépitéssel csak abba kellet hagynom,most szeretném elkezeni megint mert szeretem.16 éves vagyok 173 cm és 65-66 kg kb.

igy nézek ki jelenleg.

1. [link]

2. [link]

Szerintetek szálkásitani lenne érdemesebb vagy még tömegnövelnem?

És az jó ugy ha heti 4 edés hát-váll ,kar-mell ,hát-váll,kar-mell?persze láb edés meg lenne még más is.

étrendet at majd irok össze.



2013. szept. 17. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked még bőven tömegelni kell, nem szálkásítani.

Az edzésterv nem jó így. A kihagyás miatt kezdj 1 hónapig heti 3 napos teljes testes edzéstervvel (minden izomcsoportra 1 gyakorlat edzésenként), majd válthatsz osztott edzésre. ÉS igen lábra is eddz!

2013. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2013. szept. 17. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Gyakorlatokbol mik a legahtásossabbak ?ha egy hónapig edzésenként minden izomcsoportra 1 gyakorlat,ezekre gondoltam

bicepszre:francia rúd

mell:fekvenymás

váll:egykezes súly oldalra

hasra:lábemelés,felülés negatibv padon

alkar:nagyrud

hátra :lehúzás

combra:súllyal való gugolás

valamit tegyek még bele?

2013. szept. 17. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátra másik edzés napon evezés. Tricepszre hátsó támaszos tolódzkodás vagy fekve homlokra engedés, vádli is kell, vállra pedig másik edzés napon vállból nyomás egykezesekkel, vagy mellről nyomás rúddal.
2013. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben :)
2013. szept. 17. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!