Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony vagyok, de zsíros....

Vékony vagyok, de zsíros. Változtatni szeretnék, kezdő vagyok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok 169 cm, 54 kg. 2-3 hónapig kondiztam de áprilisban abba kellett hagynom. Azóta most tudnék újra elkezdeni mozogni. 5-6kg híztam és nem tetszik az eredmény, hiába maradtam még így is vékony, látom, hogy zsírosodtam. Szeretném leadni.

Futni kezdenék el és emellett járnék el kb. októbertől kondizni( sajnos nincs a teremben edző és ismerős se jár oda aki segíteni tudna). Futni 2-3x 40percet gondoltam, amiben az elején biztos lesznek sétálós részek amig vissza nem szokok.

Kondiban milyen gyakorlatokat tudok csinálni amikhez nem kell gép(lehetőleg minden testrészre)? Mert súlyzóval talán könnyebb ráérezni egyedül, mint gépeken. Van olyan oldal ahol a gyakorlatokat meg tudnám nézni videón? (bodybuilderen nincs minden fent és sok videó rossz minőségű, - youtube-on meg annyi van, nem tudom eldönteni mi jó mi nem).

Amiket eszek:

reggeli- müzli/tk. kenyér/sonka/sajt/tojás

ebéd- csirke/pulyka/rizs/ránott sajt/krumpli (mindenhogy)/tészta(nagyon ritkán)/levesek

vacsora- túró/egy tojás/tk kenyér/müzli/csirke

édesség- kávé/gyümölcs/ízesített víz/tea

Napi 5x eszek,kis adagokat, mindig annyit hogy éppen jól lakjak, nincs kiszámolva semmi. Csak mentes ásványvizet iszom 1,5l naponta.

Számolgatásra nem nagyon lesz lehetőségem, kondizni nagyon maximum heti 3x fogok tudni menni. Minden tanácsot szivesen fogadok, mert egyedül kezdőként nehéz összeszedni, hogy mit hogy kell csinálni. Ilyen feltételek mellett milyen kb. eredményre számíthatok, mikor? Mert képes vagyok mindennap nézni a mérleget, tükröt:)


2013. aug. 31. 18:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt : ha most 1-2 hónapig csak futni lesz még lehetőségem az gond?

Illetve, hogy a zöldségek közül csak paradicsomot eszek, tudom, hogy muszáj mást is próbálok rászokni csak elég lassan megy.

2013. aug. 31. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Most örülhetsz,mert valaki profi találta meg a kérdésedet Xd


Komolyan:1.javasok egy olyan edzéstervet,hogy fekvőtámasz és futás és húzódzkodás és guggolás(testsúllyal)

2.A kajában a legfontosabb a sok(!) szénhidrát és sok(szénhidráthoz képest lényegesen kevesebb)fehérje.

3.Napi 3 étkezs és a harcosok étrendje a legjobb szerintem neked.

2013. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!