Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát (alapú) tömegnövelő...

Szénhidrát (alapú) tömegnövelő elég izomtömeg növeléshez?

Figyelt kérdés

Fehérjét be tudom vinni kajával, edzeni egy héten 3szor edzek, (szerda,péntek,vasárnap). Az lenne a kérdésem, hogy por formájában elég csak szénhidrátot bevinni? Mikor utoljára tömegnövelőt vettem, valami vitamint is ajánlottak. De olyan halkan beszélt az eladó, hogy nem értettem semmit, mert még zene is ment, és siettem is. Vitaminnak milyen hatása van? Mármint.. Mi célból hasznosul az a bő szénhidrát mellé? Célom az izomzat térfogatának növelése.


A fő kérdésem továbbra is az, hogy elég e a szénhidrát? Előre is köszönöm a válaszokat!


63kg/177cm/16/f


2013. szept. 19. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár mehet, de tényleg drága.
2013. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen az ára elég húzós. De elég csak edzés napokon szedni ugye?
2013. szept. 19. 16:01
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha pihenőnapon megvan a (Neked) 125 gramm fehérje, akkor nem kell, csak edzés után :)


Hogyhogy ilyen drágaszágot veszel? :D

2013. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Örülnék mondjuk ha tudnál egy olcsóbbat ajánlani!:DD Ha tudsz pls linket küld!!:)
2013. szept. 19. 19:53
 15/16 anonim ***** válasza:
de hát írtuk a két legolcsóbbat és mégis jót: mhn whey és myprotein impact. megy priviben a link.
2013. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. szept. 19. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!