Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát (alapú) tömegnövelő...

Szénhidrát (alapú) tömegnövelő elég izomtömeg növeléshez?

Figyelt kérdés

Fehérjét be tudom vinni kajával, edzeni egy héten 3szor edzek, (szerda,péntek,vasárnap). Az lenne a kérdésem, hogy por formájában elég csak szénhidrátot bevinni? Mikor utoljára tömegnövelőt vettem, valami vitamint is ajánlottak. De olyan halkan beszélt az eladó, hogy nem értettem semmit, mert még zene is ment, és siettem is. Vitaminnak milyen hatása van? Mármint.. Mi célból hasznosul az a bő szénhidrát mellé? Célom az izomzat térfogatának növelése.


A fő kérdésem továbbra is az, hogy elég e a szénhidrát? Előre is köszönöm a válaszokat!


63kg/177cm/16/f


2013. szept. 19. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A multivitamin a legfontosabb. Anélkül nincs tökéletes regenerálódás. Minden anyagcsere folyamatban részt vesznek.

Csak ch-t önmagában nem iszogatunk. Kell mindig hozzá fehérje is. De úgy pl jó ha eszel sült vagy főtt tojást edzés után és mellé eszel-iszol dextrózt, de mindig kell fehérje mellé. És gyors ch CSAK edzés után mehet!

2013. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze azzal tisztában vagyok, hogy csak edzés után mehet a ch. Csak azt szeretném megtudni, hogy por formájában elég e a szénhidrát. Fehérje bemegy kajával!:) Viszont azt is megkérdezném, hogy kb mennyi főtt tojást ajánlasz.? Előre is köszi!
2013. szept. 19. 15:12
 3/16 anonim ***** válasza:

A ch az lehet összetett és egyszerű (gyors ch , vagyis cukorféle). A gyors ch mehet csak edzés után. Az összetettek: rizs, zab, tk kenyér, tészta, stb az kell napközben. Hogy pontosan értsük egymást.:)

Annyi tojás kellene, amennyiben a testtömeged x 0,5g van, tehát ha vagy pl 70kg akkor edzés után kell neked egyből 35g fehérje. Ez kb 6 tojás, de én pl nem eszem meg az összes sárgáját, így nálam több tojás kell.

Amúgy ha kiszámolod proteintápkieggel olcsóbban kihozod.

2013. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tudnál mondani pár dolgot a protein tápkiegészítőről? ár/minőség/hatás stb.. megköszönném!:)
2013. szept. 19. 15:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
7-8 tojás már drágább mint egy adag fehérje. Vegyél Myprotein fehérjét, abból kb 200 forint 50 gramm!
2013. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Így van, myprotein impact whey vagy MHN Whey, ezek érik most meg.
2013. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ehhez mit szóltok. Mondanátok pár sort róla ahogy ti látjátok? [link]
2013. szept. 19. 15:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyors ch-nak jó lesz, de ehhez kellene még a protein is.
2013. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tehát a Carbox-hoz mehet ez?:) [link]
2013. szept. 19. 15:57
 10/16 anonim ***** válasza:
igen, az pl egy jó protein, bár nem olcsó.
2013. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!