Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt itt előbb egy kérdés...

Volt itt előbb egy kérdés "Tudnátok írni pár egykezes gyakorlatot amik nem terhelik a gerincet? " ezzel kapcsoltban van kérdésem

Figyelt kérdés

Montez ezeket irta:

mell:fekvenyomás, tárogatás, áthúzás,

hát: húzódzkodás,egykezes evezés (a másik kézzel ugye támaszkodva),

váll: oldalemelés, ülve támasztott háttal vállból nyomás.

bicepsz: ülve hátat támasztva, koncentrált bic, scott pados.

tricepsz: fekve tricepsz (fül mellé engedés), ülve háttámasszal tarkóhoz engedés, lórúgás, hátsó támaszos tolódzkodás

láb: kitörés, egylábas vádli állva. De a guggolást is végezheted nem nagy súllyal kontrolláltan egyenes derékkal.

has: hasprés.


Ezeket végezhetem 14 évesen kiegészitésnek street workout mellé? ha ezek nem terhelik a gerincet nem állok meg tőle a nővésbe igaz?



2013. szept. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem állsz meg, nem írtam pl nehéz súlyos felhúzást, ami elégg terheli a gerincet. Guggolás is kis súllyal mehet, amivel pl megy 15. Támasz nélküli két kezes evezés ne legyen és nehéz súlyos mellről nyomás úgy hogy nem támasztod ki magad.
2013. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszi akkor úgy jó lesz ha street workout mellé (amit 1 éve csinálok) oldalemelés 2 sorozat, kalapács bicepsz 2 sorozat, forditott bicepsz 2 sorozat, tárogatás 2 sorozat, és mellé rendes edzés jó lesz így?

(osztott edzéstervem van és természetesen mindenre edzek)

2013. szept. 21. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
na így szerintem jó lesz.
2013. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!