Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a súlyzós vagy...

Szerintetek a súlyzós vagy fegyenc edzést érdemesebb csinálnom?

Figyelt kérdés

Elég vékony testalkatú vagyok, mondhatni csont és bőr, valamiért nem tudok hízni.

De mégis szeretnék valami edzést csinálni, csak nem tudom, hogy melyik lenne a jobb ilyen testalkathoz? Vagy ez teljesen mindegy?



2013. szept. 21. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a fegyencet sittesek csinálják ,benne is van a nevében ,

súlyzóst edzést meg azok ,akik már kijöttek a sittről

te melyik vagy ?

súlyzóktól nagyobb izomtömeg lesz

2013. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 davidka1997 válasza:
51%
én is sajna nem birok hizzni én a súlyzóst kezdtem el szerintem te is azt kezd el
2013. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az izomméret számít, akkor inkább súlyzós legyen. Egyébként pedig a testépítők is végeznek saját testsúlyos gyakorlatot pl húzódzkodás, tolódzkodás. Szóval nem áll ez távol egymástól és lehet mindkettőt is.
2013. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én azt javaslom kombináld és használd ki mindkettő elönyeit
2013. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja és tömegnövelő étrend a legfontosabb
2013. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor kombinálni fogom. Meg próbálok valamit tenni az étrend ügyben is. Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 21. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Fegyencedzéstől nagyobb lesz az állóképességet, illetve az erőd fog nőni ! Ne keverd a 2 ha csak nem akarsz hülyeségbe belekezdeni, nem jó keverni a szezont a fazonnal !

A testépítésben meg nagy izomtömeget tudsz magadra pakolni !

A fegyenc edzést csinálhatod nagy izmokat nem fogsz felszedni, ha ezért szeretnél belekezdeni !

2013. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elsőnek kezdenék egy általános vérképpel, mert ha túlműködik a pajzsmirigyed és azért nem hízol, csinálhatsz te akármilyen gyakorlatot a crossfittől az erőemelésig, akkor sem fogsz hízni egy dekát sem.
2013. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 *Glissade* ***** válasza:
Pedig érdemes több féle edzést végezni. Szóval nyugodtan keverd őket.
2013. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

dwaynerock, te egy igazi kis kocsgkisgyerek vagy aki máshová is beírja a baromságait, hogy pl nem kell étrend. Itt is sikerült egetverő baromságot írnod. Mi az hogy nem lehet szerinted keverni?? Hát menj már innen a kiskekegyedre ennyi tudással idióta.!!

Szerinted pl a testépítők csak súlyzóval edzenek? Vagy ha egy fegyences ránéz egy súlyzóra, akkor eltiltja a nagy fegyences vagy streetworkout bizottság vagy mi az isten?

Wade könyvében is le van írva kisgyerek, hogy lehet hibrid edzést csinálni, szóval marhára nem kell itt baromságokat írkálnod, na szevasz!!

2013. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!