Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kis segitséget kérnék...

Egy kis segitséget kérnék tőletek. Hétfőn megyek kiegészítőket venni a kondizáshoz, és egy kis segitség kéne hogy mit vegyek testépítéshez?

Figyelt kérdés

Természetesen meg van az edzéstervem is és a legfontosabb az étrendem is!(tömegnővelő étrend)

Itt a kiegészítők alatt azt értem hogy fehérje,szénhidrát,tőmegnövelő...(és hogy miből milyet,ami meg is éri..)Mi az ami fontos kiegészítő a tömegelős kondi mellé...?



2013. szept. 28. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Legfontosabb a multivitamin, pl mega daily one, vitabolic + 1g C-vitamin.

Edzés utánra vagy tömegnövelő (legalább 30% fehérjetartalmú legyen, pl mhn gainer, jumbo prof, volumass, stb.) vagy külön vegyél proteint (myprotein impact vagy mhn 100% whey protein, stb) és ahhoz teszel 40-50 g gyors ch-t edzés után, pl maltodextrint, dextrózt, carb-f-et, stb..

2013. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó tejsavóprotein megoldja a problémádat.
2013. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor elég egy tejsavó protein? edzés után kell inni,ugye?
2013. szept. 28. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem elég, mert ahogy írtam is, kell mellé tömegeléskor gyors szénhidrát is edzés utánra.
2013. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem,köszi...tehát akkor tömegnővelő vagy protein,multivitamin,és szinhidrát!?:)
2013. szept. 28. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:

vitamin mindenképpen legyen.

Edzés utánra vagy tömegnövelő (ugye ez már kész protein + ch.) , vagy protein + ahhoz veszel még gyors szénhidrátot.

De gyors szénhidrát CSAK edzés után menjen a protein mellé.

2013. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én szedek még JX izületvédő tablettát, meg omega3 tablettát is.
2013. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt is lehet, de én a legfontosabbakat írtam.
2013. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!