Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van hobbi gyúrósokn...

Mi értelme van hobbi gyúrósoknál nagy súlyokkal edzeni?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok aki száz kilón felül nyom fekve vagy 150 kg felett guggol


ennek mi haszna van?



2013. okt. 2. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van hobbihorgászként nagy halat fogni?
2013. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dirtboy ***** válasza:
pl a szintje meg kívánja ezeket a súlyokat vagy szeret minél nagyobb súlyokkal dolgozni.
2013. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

és ilyen nagy súlyoknál nem nagyobb a balesetveszély?

valamint idősebb korban nem fog ba*szakodni az adott izomcsoport a megerőltetéstől?

2013. okt. 2. 15:43
 4/15 anonim ***** válasza:
ha nem használná, akkor meg azért ba**szakodna idős korára... más izomcsoportja...
2013. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem az izomcsoport fog, hanem az ízületei.
2013. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dirtboy ***** válasza:

valamivel nagyobb persze de azért ha egy 10 éve edző ember nyom fekve 150kilóval vagy egy 2éve edző ember az nem ugyan olyan.

mire eljutsz arra a szintre hogy edzésen több 100ilókat használsz addigra minden porcikád hozzá erősödik.

2013. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Tönkretenni az ízületeket,meg egót növelni.
2013. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 djsonik ***** válasza:
Utolsó nagy butaságot írtál, én sem vagyok testépítő csak "hobbigyúrós" és nem egó növelés végett nyomok 100kilóval, hanem mert szeretem csinálni.. és jó levezetés egy fárasztó nap után. De hát mindenki magából indul ki nem igaz?:)
2013. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én meg az utolsót cáfolnám meg....erőemelő voltam, nagy erővel, csak az erőről szólt, a pózolásról, a versenyek utáni győzelmi feelingről, meg a csajok ámításáról, és erről szól nagyon sok embernek is.

manapság ugyanúgy edzek, de könnyebb vagyok 20-25 kilóval, és már 100 kilókat sem használok...

és az izületeim is megszűntek fájni.

a kétmázsás szériaguggolások, vagy a 3 mázsás felhúzások odavernek ám.

jó érzés volt, h mindenki nézett akár az utcán, akár a teremben, hogy uhhh mekkora ember, meg jöttek tanácsért, de ennek vége, inkább edzek gyereksúlyokkal, és nem teszem tönkre magam!

2013. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

djsonik


Mivel soha nem nyomtam nagy súlyokkal,nem tudok kiindulni magamból ilyen értelemben:)

Ok,lehet,hogy te tényleg szereted.lehet ilyen.De a többségnél nem hiszem,hogy az a motiváció,mint nálad.Jó érzés az átlag embernél sokkal erősebbnek lenniük.Ez mondjuk nem elítélendő részemről,csak nem sok értelmét látom.Az ízületeknek meg tuti,hogy nem tesz jót,senki ne mondja,hogy egészséges,az emberi test nem erre van kitalálva.

2013. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!