Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 183cm jó magasság testépítéshez?

183cm jó magasság testépítéshez?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve edzek az egyik barátommal aki csak 170-175 lehet és folyton azt mondja hogy azért fejlődik jobban,mert az ő magassága előnyősebb a konditerembe. Igaz ez ?

2013. okt. 3. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ostobaság.


Keményebben edz, és több fehérjét kajál. Azért fejlődik jobban, vagy jobb a genetikája, de nem a magassága miatt.

2013. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a 170 és a 183 is abszolút ideális magasság a testépítéshez.
2013. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik, valószínűleg jobb a genetika, vagy jobban figyel a dolgokra (kaja, pihenés...)
2013. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schocko ***** válasza:
87%
Sajnos egy centivel magasabb vagy a kelleténél, én abbahagynám a helyedben...
2013. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a magassággal lehet a legjobb testarányokat bemutatni.Nem hiába 183-186 közt van a nők által legjobban preferált magasság
2013. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mondja "folyton",mert ku/rvára nem hiszi el ő sem.Ő is pontosan tudja,hogy az élet szinte semelyik területén nem előnyös az alacsonyság,főleg a másik nem szemében nem az.Kivéve a zsokékat,meg az f1 pilótákat speciális sportokat.És tök mindegy mit mond,ha kevesebb is lesz rajtad az izom,183 centivel te fogsz jobban kinézni,ha csak az arányokat nem szúrod el.Magyarul ne hagyd magad beoltani.
2013. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, csak azért mondja mert ő is vágja h alacsonyság az nem előny :D én vágom mert én sem vagyok vmi lombkorona bszó (175). Mondjuk engem nem zavar mert elég jó testalkatom van, meg más tulajdonságokkal kompenzálom, és normálisan is nézek ki. De ezt am én is megfigyeltem h a kisebb embereknél majdnem mindegyiknél megyfigyelhető vmi személyiség deffekt :D gondolom a haverod is így akarja magát meggyőzni h milyen királyság neki.
2013. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!