Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak hétvégén tornázok az...

Ha csak hétvégén tornázok az ér valamit? Nem fogyni akarok, hanem az alakomat formálni.

Figyelt kérdés
Formásabb combokat, feneket és hasat. A hétvégi torna ér valamit?
2013. okt. 5. 12:57
 1/8 Bar brothers válasza:
Konkrétan ahhoz,hogy formás feneked legyen és combod,rendszeres futás kell ahhoz,a formás hashoz pedig felülések kellenek,ha csak hétvégén tornázol az semmit nem ér,a hét minden napján kéne tornáznod és akkor lenne látható eredmény is.Emellett az étrendre is oda kell figyelned,hogy miket eszel.
2013. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a futás kevés lesz formás fenékhez, mivel nem fog izmot növelni. Súlyzós edzés kellene rá, pl guggolás, kitörés.

Heti 3 edzés nem ártana és természetesen minden izomcsoportra.

2013. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár meg tudnám oldani. Kolis vagyok és sajnos nincs lehetőség ilyenekre. A szobában pedig elég szűkös a hely, nem lehet ilyeneket csinálni. A futás az jó lenne, de közeleg a tél és nagyon hideg van, majd a hóban pedig nem is lehet. Így csak otthon tudnék, hétvégén.
2013. okt. 5. 13:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Montez, te valami testépítő vagy edző vagy? :D Láttam több ilyen kérdéshez is válaszoltál már.
2013. okt. 5. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok edző, csak majd 30 éve edzem.:)

Ha nincsenek eszközeid, akkor jó lesz a fegyencedzés is, azzal is tudsz izmosodni egy szintig. Keress rá, töltsd le.

2013. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valami hanem A testépítő :DD
2013. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem :) és köszönöm a tippet.
2013. okt. 5. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Bar brothers, ha már ezt a nevet viseled, akkor hozzá méltóan, kicsit összeszedettebb válaszokat fogunk itt elvárni...
2013. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!