Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szakembert lehetne...

Milyen szakembert lehetne megkérdezni, aki megmondja, hogy a fehérjepor nem káros?

Figyelt kérdés
A szüleim károsnak tartják,szerintük tönkreteszi a szivet,a májat,impotens leszek tőle.Meg szerintük nem természetes,gumiból van.Meg szerintük aki ilyet "szed" az tápos,mert a "táp" nől neki a kezére.Van valami cikk,ahol leírják,hogy ez nem káros?Vagy vaalmi szakembert nem lehet megkérdezni?Pl.orvost?

2013. okt. 6. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kicsi pistike:)

nem unod még ezeket a kérdéseket nap mint nap?

nincs lecke, vagy vmi házimunka ?

2013. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


[link]


szerintem egyik sem fogja meg győzni a szüleidet.

egyébként a tápkiegeket az oéti vizsgálja be.

mellesleg jobb lenne ha ők bizonyítanák be neked hogy káros.

nekik kéne bizonyítani nem neked.

2013. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:

ma 17:26

nem biztos hogy kamu,szokott ilyen kérdés lenni néha napján.

2013. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SSanchez ***** válasza:
szakembert keresel? akkor engem kell megkérdezned
2013. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gumibóóóól? Úristen. Egyébként ez olyan dolog, hogy a babáknak is tápot adnak, nem tudom, hogy ezzel a szüleid tisztában vannak-e, és mégsem nő "táp" a kezükre. Ugyanolyan természetes a "felnőtt" protein is. Ha gondolod, akkor egy szakember megírja neked a pontos gyártási folyamatát, és élettani hatását, kicsit később. Egyébként miért fontos az neked, hogy a szüleid mit gondolnak erről? Vársz 18 éves korodig, nem tudom mennyi vagy, és azt veszel, amit akarsz.
2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugodj meg kérdező nem káros a protein tápkieg. Tejből készül. A sajtgyártás során keletkezik tejsavó, ami még folyékony és sok benne a tejcukor. Ezt kiszűrik membránszűréssel, majd a még mindig folyékony tejsavóproteint porlasztva szárítják. Így lesz por formátumú, amit lehet ízesíteni, csomagolni. Tehát qrvára nem gumiból van, ne aggódj. Ez is csak kaja.
2013. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Barátom épp ma mondta, hogy megy a B-vitaminért mire megkérdezte tőle az édesanyja, hogy az valami kokszféle-e.

Tehát simán lehet valós is a kérdés.

2013. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valós a kérdés.Nem azt kérdeztem,hogy igazak e az állítások,hanem,hogy mit csináljak,hogy elhigyjék,hogy nem igazak.Majd megmutatom nekik a cikket,köszi a válaszokat.
2013. okt. 6. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Wash,azt a cikket be tudnád linkelni,amit te írtál le egyszer a fehérjéről?Engem az nyugtatott meg.

2013. okt. 6. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!