Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem birok nagyobb...

Miert nem birok nagyobb sulyokkal dolgozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 1 eve mar hogy jarok edzeni a nyar most kicsit kimaradt de elotte folyamatosan jartam. De hiaba edzek egyszeruen nem tudok feljebb lepni nagyobb sulyokkal dolgozni. Fekvenyomas kb 50 kiloval megy a szeria. Konkretan a kis vezna sracok i ilyennel nyomnak... Mit csinaljak hogy tobb menjen ki?

Egyebkent 67 kilo vagyok!


2013. okt. 8. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi melledzés megy hetente? Mennyi gyakorlat, hány sorozat? Van e étrended?
2013. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Picit nehezítsd meg a súlyokat ha még csak egy grammal is de ne mindig azzal nyomjál amit még elbirsz.ha 60kg-ot csak 2x tudod kinyomni akkor nyomd ki 2x.

Igy tudsz az erődre edzeni

2013. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Heti 1 melledzes van 3-4 gyakorlat van ra hogy mindegyik resz meg legyen mozgatva. Etrend jelenleg nincs!!
2013. okt. 8. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor az edzés nem lesz rossz, illetve a gyakorisága, a kaját kellene kicsit rendbe rakni.
2013. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Étrend hiánya lesz a probléma, sajnos ez van belőtt kaja nélkül.
2013. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TheHologram válasza:
Étrend nélkül mi a faszról beszélünk? Egyébként szerintem ne a súly számítson. Próbáld meg lassítani a negatív szakaszt,vagy kombináld vetkőző sorozatokkal. Vagy lehet túledzed. 4 gyakorlathoz elég gyakorlatonként 1 bemelegítő sorozat és 2 munkasorozat,de az legyen intenzív,azt nyomd meg keményen. Nem a volumen számít,hanem az intenzitás.
2013. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most neked mi is a lényeg?Hogy erős legyél vagy izmos?Mert ha az erő a lényeg, akkor heti többször is edzhetsz.

pl. fekvenyomás 60kgmot 5x kitudod nyomni.

Hetfő:5/4/3/3/2

Szerda:6/5/3/3/3

Péntek:6/5/4/3/3 s így tovább.Aztán 1 ismétléssel próbáld emelni minden héten.Ha megvan 10ismétlés emelj a súlyon.(De ez csak egy példa:) sok ilyen van a neten)

2013. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat izmos szeretnek lenni de ezzel szerintem nonie kellene az eronek is...
2013. okt. 8. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
ha lesz jó étrend, akkor izmosodsz és erősödsz is. Ennyi, nem kell túlragozni.:)
2013. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jo étrend kellenene!

Én ha kevesebb szénhidrátot viszek be nem is megy az edzés .

Nálad ez lehet a báj nincs jo étrend.

2013. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!