Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az edzéstervről? Mit csinálnátok másképp és miért?

Figyelt kérdés

hétfő: hát:

-húzódzkodás 4x8 , lehúzás nyak mögé 4x10 , lehúzás mellhez 4x10, T-rúd 4x10 , evezőgép szélesen 4x15 , evezőgép szűken 4x15 , lehúzás mellhez szűken 3x8 nyújtás

kedd: váll , has , láb

-vállból nyomás 4x8 , arnold 4x8 , hátsó váll 4x10, oldalemelés 4x10 , válltológép 4x10 , előreemelés csigán (kötéllel) 4x10,

-hasprés 6x25, lábemelés 4x15

-lábtológép 4x8 , lábnyújtás 4x15 , lábhajlítás 4x15

szerda : pihi

csütörtök: kar

bicepsz egyenes rúd 4x8 , scott pad fr rúd szűken 4x8 , forgatás 4x8 , csiga szűken 4x10 , csiga egykezes 4x15

letolás 4x10 , nyak mögül tolás 4x10 , homlokra engedés 4x8 , egykezes letolás csigán 3x15 fordított kézzel 3x15 ,csigán köteles lehúzás 6x15

péntek mell

fekvenyomás rúddal 8x8 , ferde pad 4x8 , egykezes 4x8 , melltológép szélesen 4x12 , melltoló szűken 4x12, tárogatás 4x12


Tudom hogy kevés szabadsúlyos gyakorlat van benne, de valamiért azokat jobban érzem és biztonságosabbnak is érzem. Gyakorlatokat szoktam cserélgetni. Lábamat nem kell nagyon edzegetni mert formás és izmos. A legfejlettebb a tricepszem a legjobban elmaradt a mellem és az első vállam.



2013. okt. 17. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék (illetve nem is csinálok) ennyi gyakorlatot. Nagy izmokra 4 gyakorlat, kisebbekre 3 is elég nekem. Nyak mögé nem húzok, mert szétcseszheti a vállat. És tényleg sok a gépes gyakorlat. Én még egy guggolást azért betennék a lábhoz, de te úgysem fogod, mert meg vagy elégedve vele.:)
2013. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy elégedett vok vele hanem a felső testéhez képest izmosabb . Rendszeresen focizok , kézilabdáztam atletikaztam , szal csak szinten tartok es azt olvastam ha nem edzunk lábra akkor a felső test sem fejlődik annyira . Én olyan 5gyakorlatot szoktam végezni cserelgetem hetente mindig amihez kedvem van :) de úgy maga az edzés felépítése gyakorlatok sorozat szám ismétlés mi mi után következik az úgy rendben van? (Beszéltünk már régebben :) ) látom te legalább értesz hozza nincs kitől tanácsot kérnem
2013. okt. 17. 13:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj és trapéz izom is van 4x8 184/92 vagyok. Es mit javasolnal pl ha el van maradva a mell. Hogy csinaljam? Tegyem át szerdára es szombaton is nyomjak mellet? Vagy nem tom :/
2013. okt. 17. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem karoznék a mell előtti napon, mert fáradt tricepsszel nem célszerű nyomógyakorlatot végezni.

Kétszer sem edzeném a mellet, max akkor, ha egy edzésen nem menne rá csak két gyakorlat. De úgy hogy heti kétszer 4-4 gyakorlat már az tuti sok lenne naturálban.

2013. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Jó edzést! Ma mellezek egy jót megcserelem ;)
2013. okt. 17. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy jó lesz.
2013. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ez az edzésterv!

8x8 fekvenyomás? Ha ez mind munkasorozat, akkor ez borzasztó sok, ha beleszámoltál három bemelegítő sorozatot is a nyolcba, akkor még elmegy.

De akárhogy is 28 sorozatot nem lehet normálisan megcsinálni!

Meg minek a bicepszre 20 sorozat? A fele is bőven elég lenne!

Tricepszre meg 24 sorozat, amikor az legfejlettebb részed?


De gyakorlatilag minden izomra sok a sorozat!

az elosztás sem frankó! A láb a vállal egy napon szerepel, a kar pedig külön napot kap? Ráadásul pont a melledzés előtti napot?


Totál új edzéstervet kéne neked írni!

2013. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs telorol vok es véletlenül rosszat nyomtam :/ hát mai mell : 1. 20kg 20x 2. 40kg 20x 3. 60kg 12x 4.60kg 10x 5. 70kg 8x 6. 80kg 4x 7. 60kg 8x utána ferde pad 5x10 , aztán mell toló gépen nyomtam , a végén csigás tartogat ás ,
2013. okt. 17. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!