Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 170 cm 67 kg vagyok 20 éves...

170 cm 67 kg vagyok 20 éves tömeget növelnék természetesen tömegnövelő étrend sok fehérje sok szénhidrát + tápkiegek fél év alatt felmennék 80 kgra majd diéta+ aerob edzéssel leszálkásítanám 72-73 kgra szerintetek ez így megvalósítható?

Figyelt kérdés
2 év edzésmúlt van mögöttem a genetikám nem a legjobb inkább ektomorf testalakt vagyok
2013. okt. 19. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ektomorfként szerintem nem fog menni 6 hónap alatt 13 kiló plusz. Átlagos testalkattal havi 1kg izom jöhet. De ehhez persze jön a zsír is, ami ektomorfoknál szerintem feleannyi sincs, mint az izom.

Tehát több idő lesz ez.

2013. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, megvalósítható. 2g x ttkg fehérje legyen és kezdésnek 5-6g x ttkg ch. Ha jön a heti 0,3-0,5 kg tömegnövekedés, akkor jó az étrend, ha nem, akkor növeled a szénhidrátot. Felmehetsz 80 körülre nyugodtan és onnan ahogy írtad mehet a szálkásítás, de majd a tükör eldönti, hogy meddig menj fel.
2013. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hú, elnézést a fél évet nem is néztem, az kevés lesz.
2013. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, azt hittem én mondtam hülyeséget/néztem el valamit :)
2013. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csak gyorsan válaszoltam és sok volt az adat, nem vettem figyelembe.
2013. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szval ha jol értem akkor jó kaja+ tömegnövelő+ multivitamin esetleg kreatin és kemény edzések mellett is lehetetlen a 2 kg testsúlynövekedés/hó inkább 1-1,5 kg jöhet?
2013. okt. 19. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
kezdőknél jön havi netto 1 kg izom, de te már 2 éve edzel, kevesebbre kell számítani.
2013. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!