Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi gyakorlat mennyire...

Az alábbi gyakorlat mennyire jó a tricepsz izomra?

Figyelt kérdés
Fekvőtámasz kézenállásban mennyire jó tricepszre ? Tudom hogy vállizom gyakorlat, de a tricepszet mennyire veszi igénybe ?
2013. okt. 19. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez inkább váll, másodsorban tricepsz. Tricepszre inkább szűk tartású fekvőtámasz, hátsó támaszos tolódzkodás, sima tolódzkodás.

+ ugye súlyzós gyakorlatok.

2013. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem csak mert hogy a Fegyencedzés c. könyvben van szó pár régi erősemberről akiknél azt írja hogy felsőtestüknek izomzatát, fekvenyomásban elért erejüket elsősorban a fekvőtámasz kézenállásban gyakorlatnak tulajdonították.
2013. okt. 19. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó gyakorlat, de ha fekvenyomásban akarsz fejlődni, akkor azt kell végezni. Vállra pedig mehet ez is, de súlyzós edzés sem ártana. Tricepszre is vannak jobbak, de azt már írtam.
2013. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Montez

Tudom hogy ez a kérdés nem ide tartozik, de régóta meg akarom már kérdezni.

A régi erős emberek,testépítők (pl: John Grimek, Eugen Sandow, Charles Atlas)tényleg hetente 3 napot edzettek, és mind a 3 nap az egészt testüket edzették (teljes testes edzéseket végeztek hetente 3x)Igaz ez? Mert a neten olvastam valahol de nem találok semmit az edzésükről (főleg John Grimek érdekel)

2013. okt. 19. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, most is sokan edzenek teljes testes edzéstervvel jó eredményekkel. Kinek mi jön be.

Egyébként hiába végeznéd pont ugyanazt, mint Grimek nem lenne ugyanolyan eredmény, hiszen mindenkinek más a genetikája. És lehet, hogy ha ő is heti 4-5ször edzett volna osztott edzéstervvel, akkor még jobb lehetett volna. Szóval ne higgy ilyen törvényszerűségekben, hogy amit olvasol valahol valakiről, akkor az másnál is csodamódszer lenne. Neked kell megtalálni, hogy számodra mi a jó. És ehhez évek, tapasztalatok kellenek.

2013. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted naturálba el lehet érni olyasmi testalkatot mint pl Eugen Sandow vagy akár John Grimek, Charles Atlasé ?
2013. okt. 19. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó genetikával igen.
2013. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!