Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen íze van a...

Szerintetek milyen íze van a teljes kiőrlésű kenyérnek, súlytartó diétába belefér napi egy szelet?

Figyelt kérdés

Itthon mindenki savanyú sz@rnak nevezi, nekem meg kifejezetten édes, és jó íze van. Eddig teljes kiőrlésű müzlit ettem tejjel, de most vagy néhány napja egy szelet teljes kiőrlésű kenyeres szendvics a reggelim. Úgy vettem észre, hogy nem zavarja a fogyást, sőt mióta ezt eszem még fogytam fél kilót, ráadásul jó dolog újra zöldséges szendvicset enni. :) Vagy hülyeség, és térjek vissza a megszokott tejes müzlihez?

Amúgy lehet ezt a féle kenyeret is lefagyasztani?


2010. márc. 30. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Boltban vettél "teljes kiőrlésű" kenyeret? Amit én láttam, az ugyan olyan volt mint a fehér:S De -szerintem- ha a müzli belefért, egy szelet kenyér nem fog megártani.
2010. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Amit én vettem az teljesen sötét barna, kinézettre és súlyra téglaszerűnek tűnik, egyáltalán nem hasonlít a fehér kenyérre. :) Az volt ráírva, hogy vollkornbrot, magyarul pedig teljes kiőrlésű korpás rozskenyér.
2010. márc. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!