Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1x egy szelet sütemény...

Heti 1x egy szelet sütemény belefér, hogyan kompenzáljam a napomat?

Figyelt kérdés
Barátom ballagásán családi kajáláson veszek részt pénteken. Húst és salit fogok enni, de minden bizonnyal befog csúszni egy szelet torta. Hogyan tervezzem az aznapi kaját, hogy beleférjen? Alapból szigorúan veszem a diétát, de az ilyen össznépi zabálásokon nem tudom kikerülni, mert kapom a magamét, hogy miért akarok fogyózni, tiszteletlen vagyok, stb.
2013. ápr. 28. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne kompenzáld sehogy! Egyél, ami jólesik. Legfeljebb visszajön 10, esetleg 20 dkg. Nem ezen fog múlni a siker.
2013. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem heti 1x (sőt, van, hogy többször is) belefér egy kis nasi. Nem mondom, hogy telezabálom magam, de nem vonom meg magamtól a finomságokat. Nem egy szelet torta fog meggátolni a fogyásodban, mint ahogy nem egy szelet tortától lett súlyfelesleged.

Ha máskor betartod a fogyókúrát, akkor ne legyen bűntudatod.

2013. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!