Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék elérni látványos...

Hogyan tudnék elérni látványos tömegnövelést? Szeretnék izmosodni most kezdtem el edzeni de nem tudom hogy mit egyek a tömegnöveléshez és mikor.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 174-175 cm magas és 60kg vékony testalkatú.

Most kezdtem el itthon edzeni. fekvőtámaszokat variálom felüléseket guggolás és egyéb gyakorlatok.

Miből mennyit kéne ennem hogy gyorsan fejlődjek?

Milyen gyakorlatokat? Mikortól kezdjek el konditerembe járni? ha elkezdek oda vmi edzésterv?

Táplálékkiegészíő tömegnövelő port szedjek vagy elég később elkezdeni? azokból melyik a leghatásosabb ami olcsó is.



2013. okt. 23. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetsz akár most is teremben, csak 2 hónapig átmozgató edzést csinálj.

Tömegnövelő étrend kéne neked:

Napi 4-6 gramm/ttkg ch, ami ezekből álljon:rizs, zabpehely, tk tészta, tk kenyér, sok zöldség, puffasztott rits, főtt krumpli.

Napi 2 gramm/ttkg fehérje: csirkemell, tojás, zsírszegény hal, marha, pulyka, zsírszegény túró, proteintápkieg.

Napi 1 gramm/ttkg zsír: omega-3, olivaolaj, lanmagolaj.

Hetente 0,3-0,5 kg tömegnövekedés között jó, ha több, kevesebb növeld a kaját.

Első lépésben kéne egy tejsavó+gyors ch, és egy multivitamin. Tejsavóból edzés után 30 gramm kéne (ha 80%-os a fehérjetartalma, 36 grammot mérj ki), gyors ch pedig 40 gramm.

2013. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szergej55 ***** válasza:
Sárga kapszula.
2013. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

úgy terveztem hogy először itthon edzek 1-2hónapig és majd utáni térek át másra. itthonra valami jó edzésterv?

nincs semmit kondigépem, 2 egykezes kézisúlyzóm van.

hasra mellre vállra hátra és karra szeretnék gyúrni

2013. okt. 23. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenre kell edzeni! Ebben az esetben a fegyencedzést olvasd el!
2013. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!