Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéssel: kezdő,...

Fegyencedzéssel: kezdő, középhaladó, haladó?

Figyelt kérdés

Amikor leírja a gyakorlatokat, a fekvőtámasznál az első szintnél (falnál fekvőtámasz), ki van írva, hogy edzéscélok:

kezdő 1 sorozat 10 ism.-sel; középhaladó 2 sor. 25 ism; haladó 3 sor. 50 ism.


Ezt nem értem, edzéscélok? Itt most melyiket kéne választani? Nem nyilván a haladót kéne nyomatni mindenkinek.


Akkor lehet továbblépni gondolom, ha megtudom csinálni.

De melyiket, a kezdő, középhaladó, vagy haladót?



2013. okt. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el, leírja, hogy véleménye szerint mindenkinek az elejétől kell kezdenie, majd amikor megy az adott lépésből a kitűzött cél, akkor lehet lépni a következőre, ilyen egyszerű.
2013. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval a kitűzött céltől függ.

Tehát ha valaki kezdő szintet tűz ki, akkor már mehet 10 ismétlés után a következő szintre, de ha valaki haladó szintet tűzi ki, akkor neki tudni kell 3x50-et csinálni.

2013. okt. 23. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

én bazira utálom azokat a könyveket, és hogy már a csapból is ez folyik... elolvasod figyelmesen, + vannak más hasonló témájú könyvek is, informálódsz, esetleg keresel olyan haverokat, ismerősöket, vagy csak neten olyan embert akitől lehet tanácsot kérni, és megcsinálod a saját edzéstervedet amit saját magadra szabsz, és úgyis változni fog az folyamatosan, egyáltalán nem értem miért kell egy könyvhöz ennyire görcsösen ragaszkodni, mint sokan ehhez...

Bár olyan feje van, legszívesebben bemosnék neki, de nagyon jól megfogalmazza a gondolataimat:

http://www.youtube.com/watch?v=daxVya729YM&feature=c4-overvi..

2013. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem értek mindenhol egyet a könyvvel, az edzésterv része a kisebbik. Pl. ha szerintem valaki eddig is edzett saját súllyal, csak most belevinne egy kis rendszert és esetleg követné a lépéseket, annak felesleges mindent az első lépéstől kezdenie.

Minek, ha eddig is világéletében fekvőtámaszozott, és már elég jól is megy neki. Azzal, hogy az első lépéseken végigtötymötyöli magát csak azt éri el, hogy leépül valamennyire, mire egy hozzá amúgy is méltó lépéshez eljut.


De persze ez az én véleményem, igaza van, hogy követni kéne és fokozatosan szoktatni az edzéstervhez a testünket, de szerintem nem veszi figyelembe, hogy a könyvét elkezdheti egy null fizikumú is és egy sportmúlttal rendelkező is.

2013. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!