Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek elfogadható ez?

Szerintetek elfogadható ez?

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna ,hogy szerintetek gáz ha egy 14 éves pici alacsony ,de kicsit pocakos lány edzőterembe járna? Mármint tudnátok ajánlani olyan sportot ami gyorsan fogyaszt (1-3 hó) ,de izmosít is? Ha konditerembe járnék az gáz volna? :D Kicsit aggódom emiatt tudom ,hogy ciki de szeretnék megfelelni a mai lány ideálnak mármint nem a fiúknak hanem szeretném ha tükörbe nézek olyat lássak ami tetszik! Nem érdekelnek az önbizalom pótló válaszok! Röviden összefoglalva egy 14 éves ,de 12 kinéző LÁNY ciki ha edzőterembe jár? Tudtok olyan sportot ami gyorsan erősít és fogyaszt is? HA igen ajánlanátok konkrét helyet is? Valami diéta ami nem veszélyes ilyen szempontból hogy anorexiás legyek ,csak testsúly csökkentő!

2013. okt. 31. 14:10
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Bébike, ha megengedik, hogy járj, te leszel a kedvencük.

Viszont ha csak 14 vagy és 12-nek nézel ki, én tartok tőle, hogy még túl fiatal vagy hozzá. Inkább várj még vele, erősen fejlődésben vagy.

Nem kéne fogyóznod sem, csak tartani a súlyodat és magasodni hozzá.

Bőven elég, ha sokat mozogsz, inkább valahova sportolni járj, bárhova, amit szeretsz. Menj küzdősportra, ott izmosodsz, vagy labdajátékhoz, stb. Ott lesz egy edző is, akihez akármikor fordulhatsz.

2013. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és nem fogyózni akarok csak kicsit leszedni :) Muszály járnom valahova ,mert ahogy ismerem magam valamit elkezdek ,de elfáradok benne stb... abbahagyom :D Muszály ,hogy valaki toszogasson :) A magasodás nem megoldás ,mert az nem befolyásolható :( És egy kis petyhüdt szilva vagyok kicsi fájdalomküszöbbel ergo a küzdősport kizárt :D
2013. okt. 31. 14:24
 3/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Megjegyzem, hogy járnak olyan nők a konditerembe, akik ott vannak, de olyan szépen csinálnak mindent, hogy még meg sem izzadnak. (pardon, férfiből is létezik)

Szóval csak azt akarom mondani, Szilvácska, hogy izzadság nélkül nincs ám fogyás, pláne, gyors.

Olcsóbban megúszod, ha veszel két kétkilós súlyzót, és azzal otthon gyakorolsz. Meg van két tuti feladatom, az egyik a könyöklős fekvőtámasz, egyenes háttal, vagy púpos háttal, csak ne lógjon a feneked, tartod, amíg tudod, a másik hanyattfekszel, 10 centire felemeled a két lábad és a fejed, ezt is tartod. Ha most rögtön kipróbálod, akkor rájössz, hogy miről beszélek.:)

Arany gyerek vagy, hogy csinálni akarsz egyáltalán valamit. Máris egy lépés előre. :)

2013. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Izzadni szivesen izzadok! :D A fájdalommal állunk hadlábon ezért mondtam a küzdősport ki van zárva. Ennyire buta nem vagyok ,hogy azt higyjem majd lefogyok izzadás nélkül :) De valami edzésre akarok járni ,mondom mert egyedül 3 perc múlva megunom és feladom :) Kell hogy valaki lökdössön...
2013. okt. 31. 16:09
 5/5 anonim válasza:
szerintem eddz otthon,pl felülés , különféle gakorlatok én is azt csinálom, és nem csak én vagyok elégedett az eredménnyel:)) 15/L
2013. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!