Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » TRX-ről vélemények, tapasztala...

TRX-ről vélemények, tapasztalatok? Lány vagyok, fogyni és alakot formálni szeretnék többi lent

Figyelt kérdés

65 kilóról durván fél év alatt sikerült lefogynom 55-re, de megint elkezdtem "kajába fojtani a bánatom", úgyhogy 1.5 kiló vissza is szaladt, ami kicsit gázabb, hogy már most úgy érzem magam, mintha zsírba fulladnék.


Ha megdöglök, akkor sem fogok visszahízni, és szeretnék 53 kilóig lemenni.


majdnem minden nap Pilatesezem, tudom, hogy a kajáláson múlik a 70%, stb., de most kezdem úgy érezni, hogy kevés a Pilates.

Ez a TRX milyen?

Jól tudom, hogy a Flabelos egyik ága?


(Amúgy zumbázom is, de azt csak heti 1x, meg Pilates után szoktam 0.5-1.5 órát hulahoopozni.)


By the way... az egész fenekem tiszta stria lett (szerencsére nem az a durva sötétes-széles, de engem zavar. El fog múlni, ha eleget edzem? (C-vitamint is minden nap szedek, az feszesíti a bőrt, de nem tudom, a striákra van-e hatással...)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 1. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem kamu kérdés,de mivel épp ráérek...

a trx a torna gyűrűvel végzett edzés egyik variánsa.

erősítésre való,nem a sok kalória elégetés a célja.

és kur-vára nem hiszem el,hogy ha rágugliztál megnéztél róla pár videót,akkor ne látnád,hogy mi a különbség a flabelosz meg a trx között.

amúgy a kérdést kicsit túllőtted a provokáló tudatlanság vörös posztóival.

ez már így sok együtt.

mindet nem csapom le hagyok másnak is:).

2013. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rágugliztam, és pont hogy feltűnt a különbség, a flabeloshoz valami fura gép van, a TRX-nél meg csak egy oszlophoz erősített kötelet láttam. Csak egy ismerős mondta ezt az infót, és én sem nagyon hittem el, ezért kérdeztem.


Akkor inkább a flabelost kellene választanom?


Izmosodni is szeretnék, csak fél éve ugyanazokat a pilates gyakorlatokat csinálom, és már rohadt unalmas. (Bár tény, hogy nagyon hatékony.)

2013. nov. 1. 16:26
 3/3 anonim válasza:
zumbáig olvastam el, sorry.
2013. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!