Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehetne...

Mennyi idő alatt lehetne ebből *csatolt kép* kockahasat csinálni és hogyan?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, diéta, stb, de mint láthatjátok:

[link]

[link]

[link]

nem igazán van zsír a hasamon, csak kis mértékben. Ezt is le kell adnom hogy látszódjanak a kockák ? Mert...eddig kb 8 kilót adtam le, mindennapos mozgással, de valamiért ennél a pontnál megálltam és nem tudok tovább fogyni. 169cm vagyok 55kgvel, 14 éves. A másik dolog az lenne hogy minden nap mehet a hasizom, vagy csak minden második nap ? Jah és azt mondták páran hogy hasizommal le tudom adni azt a kis zsírt ami a hasamon van. Oké, tudom hogy hasizommal nem lehet fogyni, DE minimális mértékben sem, mint az én esetemben ? A válaszokat mindenki részéről szivesen várom.


2013. nov. 2. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Rajtad nem csak zsír nincsen, izom is alig van. A fogyásod miből állt? Talán abból is fogytál, nem?


Az egyetlen, aminek most volna értelme, az a tömegnövelő étrend, mellé csinálj fegyencedzést. 15 éves korod körül, ha akarsz, áttérhetsz súlyzósra.

2013. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember, aki nem a face-n akar rajkodni a plázacicák örömére, nem fog leszálkásítani 55 kilóval.

Rohadt vékony vagy, eddz teljes testre, tömegnövelő étrenddel.

2013. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!