Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alltilog azert szeretik a...

Alltilog azert szeretik a Férfiak a focit, mert hasonlit ra hogy vadásznak, a sok szót, sarok, irany beiztitja a férfi agyat, ha ez igy van akkor az erosportok es akutdosportok miert jonnek be sok ferfinek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ilyen népszerű mert bárhol lehet csinálni csak 1 labda és legalább egy barát kell hozzá (ha ez nincs marad a fal rugdosása).Kisgyerekkorban kezdik és ha később abba is hagyják a tévé előtt még mindig élvezik, mert legalább az egyik sportadón mindig megy foci.


Mikor kicsik voltunk 2-2 téglából, kőből, fából, táskából, pulóverből, pólóból (igazából bármiből) tudtunk kaput csinálni a helyi réten.Összejöttek tök ismeretlen gyerekek és fociztunk.

2013. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a focit. 30/F
2013. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A foci a legmelegebb sportág a birkózás után.

22férfi kerget egy golyót.

2013. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs a bena helyesírásért...
2013. nov. 3. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Kispajtás ezt a birkózós kijelentést te sem gondoltad komolyan???


Amúgy nem mellesleg a labdarúgás könnyű is, ezért is népszerű

2013. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 22 vadász nem kap el egy túzokot akkor az őseink rohadtul éhen haltak volna.
2013. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Szerintem inkább azért népszerű mert baromira egyszerű sport. Kell hozzá egy labda, pár ember, egyszerű szabályok, kapunak jó lesz pár tégla és már lehet is játszani. (akár egyedül is a falat rugdosva)


Mondjuk én speciel nem szeretem a focit.

2013. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!