Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki ért hozzá válaszolna,...

Aki ért hozzá válaszolna, akár privátban? Kondi dolog.

Figyelt kérdés

Régóta edzek :) Elég szépen fejlődtem de már egy ideje stagált az izmom és elkezdtem kreaint szedni. Hiztam tőle eddig kb 1,5 kgt és fekvenyomásnál is feljebb mentem de megint leálltam a hízásban valamiért.

Sokan aztmondták,hogy nem kell szedni semmi ilyesmit csak fehérjét és enni kell rendesen. Ha leállok a kreatinról és visszatérek a napi 3 fehérjére és eszek edzés előtt után rendesen akkor jobban fogok fejlődni? Ilyen testet szeretnék: [link]

De ilyen test elérhető mindenféle cucc nélkül?



2013. nov. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen test simán elérhető, nem egy nagy forma ez.


Legyen kiszámolt étrended! Ha nincs, akkor hiába a kreatin, mert az csak az izomsejtek tápanyagbefogadóképességét növeli(nyilván összetettebb a dolog, de kábé). De ha nem viszed be a kellő mennyiségű tápanyagot, minden hiába.


Hogy néz ki egy napi étrended?

2013. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőven elérhető cucc nélkül. Ha nem jön a tömeg, akkor a ch mennyiségén kell emelni. Étrended ugye van? A kreatin alatt is megy a fehérjeturmix, ugye?
2013. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Irtam nektek !!
2013. nov. 3. 16:57
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyébként nincs étrendem egyáltalán,szinte eszem ami van..
2013. nov. 3. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat !
2013. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!