Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok olyan edzéstervet,...

Tudtok olyan edzéstervet, amellyel ezt az eredményt elérhetném?

Figyelt kérdés

Vézna közepes magasságú fiú vagyok,és ezt az eredményt szeretném elérni:

[link]


Tudom,nagyon nagy terv hozzám képest, de meg akarom csinálni,és az is nehezítés,hogy nincs időm konditerembe járni.

Tudtok ajánlani valami tervet itthonra,amivel el tudnám érni ezt az eredményt?Tudom,mindenki olcsón akar sokat és hamar,de tényleg nincs időm kondiba menni.

Szerintem naponta minimum 1 órát rá tudnék szánni,ez attól függően,hogy milyen nap van, 2 órára is kinyúlhat, + ott a hétvége.

Köszönöm szépen!



2013. nov. 3. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az eredményt otthon soha nem fogod elérni. Ez normális edzés, étrend mellett is több év!
2013. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem hogy több év,és ezzel számoltam...De mit tudok az ügyért itthon tenni?
2013. nov. 3. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz az I.C.A. Ügynökségnek ki is kellene képeznie, hogy ilyen tökéletes bérgyilkos legyél.


Viccen kívül, azzal nem leszel előrébb, ha egy nap több óráig edzel. Heti 3x-4x 1 óra osztott súlyzós edzésterv kell, tömegnövelő étrenddel. Mindent betartva hónapok, évek munkája lesz.


És azt ne feledd, mivel színészről van szó, és hamar kellett neki a szerep kedvéért a fizikum, nem kizárt, hogy más is ment mellette..


Otthonra vagy veszel súlyzót, majd később fekpadot, guggoló keretet, vagy elkezdesz saját testsúllyal edzeni, de ezzel nem szokott akkora izomtömeg jönni.

2013. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.egy picit tudsz konkretizálni?Mit kéne csinálni?Vagy egy linket adni erről az edzéstervről?
2013. nov. 3. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés a legjobb, ami otthon végezhető, töltsd le és olvasd el.
2013. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha elkezded tedd hozzá a 2. részből is a kiegészítő gyakorlatokat.
2013. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!