Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki kondizik, az csak hülye...

Aki kondizik, az csak hülye koxos az emberek szemében?

Figyelt kérdés

Miért nem tudnak táplálékkiegészítők nélkül edzeni?


Mit gondoltok erről?



2013. nov. 5. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hogymi?


1. A laikusok sajnos előszeretettel aggatják rá a negatív sztereotípiákat boldog-boldogtalanra, aki edzőterembe merészel járni. Ismerősöknek, interneten idegeneknek el lehet magyarázni, de aki hülye, haljon meg.


2. A tápkieg nem kox, használatukból semmi kár, mellőzésükből semmi előny nem származik, csupán tápanyag más formában. Egyáltalán hogy jön ez ide?


3. Ezt.

2013. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem feltétlenül koxosak az emberek szemében de például hogyha az adott ember jól néz ki akkor rávágják hogy koxos mégpedig azért mert hallottak néhány hírt hogy ez meg az koxolt és látták hogy mekkorák voltak és hogy hogyan néztek ki és emiatt mindenkire aki hasonló kiállású rávágják hogy koxos!


Miért edzenének táplálékkiegészítő nélkül? A táplálék kiegészítő nem kox! És kox nélkül azért nem tudnak edzeni mert nagyon hamar akarnak nagyon sokat fejlődni de hamar rájönnek hogy ebből több hátrányuk származik mint előnyük!

2013. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sokszor osztja körülöttem az észt olyan, aki:

- egész nap otthon döglik és elhízott, vagy

- 500 méterre elautózik, mert lusta és elhízott, vagy

- hülyének néz, amiért kondiba járok, amíg ő elhízott és attól is lihegnie kell, ha gyorsabban sétál,

hogy a kondi egy baromság... stb. (végtelen a lista a szakértelműkről).


Másik véglet a konditermi arcok. Többük izmosabbnak tűnik nálam, pedig heti egyszer jönnek fél órára bohóckodni. Puffadt karjukkal még bemelegíteni sem tudnak rendesen. Mitől nőnének meg ezek is, ha csak marhulni jönnek?


Több ismerősöm hirtelen megpuffadt, tudom is róluk, hogy ilyen bödönméretű táplálékkiegészítőnek mondott akármiket használnak. Mindenki ilyenekkel edz már, vagy vannak még, akik semmi ilyesmit nem szedve kondiznak?


Van még, akinek a tényleges erőfejlesztés a célja, vagy már csak a látvány a fontos? Nem komikus ez?

2013. nov. 5. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Az emberek hülyék, ez tény.

De most te is azt csinálod velünk, amit ők csinálnak veled. A "bödönös tápkieg" nem puffaszt, nem "szedjük", nem cucc, nem csalás, semmi ilyesmi, hanem amint elmondtam, lényegében tápanyag más formában. Aki marhulva edz, és mégis izmos, netán puffadt, az vagy koxol, vagy csak kövér a sok szénhidráttól.

2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, a táplélékkiegészítő nem kox, de már annyi mindent lehet hallani az engedélyezettekről is, és azok vizsgálatairól, hogy tele van minden ѕzarral.


A tiszta kreatin szedése is teljesen elfogadott, de valójában mi a helyzet hosszútávon?


Ha pl. meggyorsítja az izomfejlődést, akkor az azt jelenti, hogy a gyorsaság a minőség romlására megy? Vagyis, ha abbahagyjuk az edzést végleg, akkor a "gyors izomépülés" miatt "gyors izomleépülés" fog bekövetkezni?


Vagy ilyenre nincs példa, mert a fehérjeforrás, amit porként beviszel, sokkal jobb minőségű (annak ellenére, hogy mesterséges) / jobban beépül, mint a húsból származó fehérjék?

2013. nov. 5. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden tele van "minden szarral", nyugi. Bármelyik normális kaja, a víz, a levegő, mindenhol lehet rejtett veszély. Miért a tápkieg van pellengérre állítva csak? Mert az új, fura, a többit meg megszoktuk?


A kreatinról spec azt olvastam tán, hogy pont semmilyen mellékhatása nincs. De itt is ugyanazt tudom mondani, mint fentebb: miért a kreatintól kell félni, és miért nem pl. a szmogtól? Vagy bármi mástól? Kb semmiről se tudhatod, mit okoz hosszú távon, mert a legtöbb most használt dolog és módszer nincs jelen annyi ideje. Plusz nincs kontrollkörnyezet sem, ahonnan megtudhatnád, mi a normál, mihez képest kéne nézni az eltérést.


Nincs gyors izomleépülés. Pláne nem azért, mert kreatint használtál. Az izom akkor épül le, ha nem használod ésvagy nincs miből fenntartani. Nincs köze az előélethez.


A fehérjeporok meg NEM mesterségesek, nem is tudunk előállítani mesterségesen étkezési fehérjét (2011-es hír, hogy egyáltalán az első akármilyen mesterséges fehérje kész van, és az még nagyon-nagyon távol van az étkezésitől). Biológiai érték szerint pl. a tejsavófehérje-izolátum a(z egyik?) legjobb, mert izolálva van.


Inkább olvass sokat ahelyett hogy magad gyárts elméleteket, mert nagyon el fogsz tévedni.

2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én puffasztva eddig csak rozst láttam...:)
2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok még egy valamin felakadtam


"Van még, akinek a tényleges erőfejlesztés a célja, vagy már csak a látvány a fontos? Nem komikus ez?


Én azért edzek mégis használok tápkieget tudod miért mert semmi köze hozzá és hidd el szerintem te marháskodsz tudod miért? mert nem tudom mióta edzel és még nem néztél utána a táplálkozásnak sem de gyártod itt a hülyeségeidet hát nem komikus ez?

2013. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaja, elég Devechery-styleba fordult át a dolog (:
2013. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, a fehérje miért épülne be jobban mint a hús? A lényeg a fehérje, az hogy miből viszed be nem számít. Azok akik felpuffadtak, bevizesedtek rövid idő alatt nem tápkieget hanem koxot használnak.
2013. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!