Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bizonyos izomcsoportokban...

Bizonyos izomcsoportokban edzések után mért nem érzek izomlázat?

Figyelt kérdés
Hát ill. váll edzések után alig érzek izomlázat. Szinte mindennap edzek mivel 1 napra egy izomcsoportot rakok. Viszont az előbb említett izomcsoportokban nem szokott izomlázam lenne, csak nagyon minimális. Pedig az edzéseken minden beleadok a végére egy hulla vagyok már a súlyokat meg se bírom emelni (még ha visszaveszem is) pl: Hát edzésnél már egy húzódzkodást vagy egy lehúzást se tudok megcsinálni úgy kivagyok de izomláz sehol.
2013. nov. 7. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sem szokott és ez nem jelenti azt, hogy nem edzettél jól ill. hogy nem fogsz fejlődni!
2013. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.Köszi :)
2013. nov. 7. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bicepsz ilyen. ..
2013. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vállba tényleg nehéz izomlázat elérni, én sem értem miért. De minden más izomcsoport elég szépen fáj másnap. De az izom fejlődéséhez nem szükségszerű az izomláz. Viszont én ha nem érzem másnap, akkor úgy gondolom nem ért semmit az edzés :D
2013. nov. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!