Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?...

Milyen tömegnövelőt ajánlotok? 14/f

Figyelt kérdés

Üdv! Február óta edzek konditerembe, figyelek a kajára stb. Fejlődök is csak még most is elég vékony vagyok. 173 cm, 53 kg. Olyan 10 kiló kéne az ideális súlyhoz, aztán már csak szinten tartanám, szálkásítanék stb. Két kérdésem van;

1, Jelenleg külön fehérjém és szénhidrátom van nem rossz, nem rossz de a fehérje csak kb 70 %-os. A szénhidráttal nincs nagy gond de kényelmesebb lenne ha a kettő egyben, készen lenne. Olyan kell ami viszonylag jó minőségű (nem kell profi, olyan "középkategóriás"), legyen benne elég fehérje, és szénhidrát. Most jön a karácsony addig kitart az ami most van és kérnék tömegnövelőt. Szóval milyet ajánlotok?

2, Érdemes lenne-e elkezdeni egy kreatin monohidrát kúrát? Tudom, hogy nem csodaszer, de nem ártana pár kiló plusz... Mennyit dobhat rajtam súlyba? Abból milyet vegyek?

Köszönöm ha elolvastad, és előre köszönöm a válaszokat! 14/f



2013. nov. 8. 21:43
 1/10 anonim válasza:
Szerintem 14 évesen ne kondizz még,még nagyon sokat fejlődik a csontozatod,ami később megsínyli,ha most megerőlteted a testedet,még növésben vagy!
2013. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan gyakorlatokat csinálok ami nem terheli a gerincoszlopot (guggolás stb.). És a növésben sem álltam meg mibt ahogy sokan mondják, mióta elkezdtem kondizni 7 centivel vagyok magasabb.
2013. nov. 8. 22:00
 3/10 anonim válasza:
oké de a túlzott súlyzós edzést került még egy kb 3 évig. Utána már okés lesz ha elkezded a súlyzós edzéseket is!
2013. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát edzek súlyzóval de nem túl nagy súlyokkal, az ízületek miatt. Valaki ajánl tömegnövelőt?:)
2013. nov. 8. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
mhn gainer 35
2013. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 @bel válasza:

Zöld Jumbo!

Kifejezetten nehezen hízóknak ajánlják, én egy másfél hónap szedéstől kb. 7-8 kilót híztam.

2013. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És abból mennyi volt az izom?
2013. nov. 14. 21:36
 8/10 @bel válasza:

Hogy érted azt hogy "volt"?

Egyébként kb. a 3/4 az.

2013. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másfél hónap alatt te nem szedsz fel 5-6 kg. max 2-őt.
2013. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havonta max 1 kiló izom jöhet fel,az is csak kezdőként.Abból kb.6 kiló zsír volt.
2013. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!