Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 éves vagyok és szeretnék...

13 éves vagyok és szeretnék járni MMA edzésre valaki tud mondani egy helyet Pesten?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék járni MMA edzésre csak nem találok sehol Pesten egy termet hozzá valaki segítene?

2013. nov. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] itt van mma


egyébként ha szeretnél rendes tudást is szerezni keress olyan edzést aminek színvonala is van magyarországon(box, birkózás stb). de igazából ha elmennél egy olyan edzésre külön ami megtetszett az mma-ban már azzal is előrébb jutnál

2013. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pesten nagyon sok van. Pl.: ott van a Növényi Sport Akadémia, Totalfight Team, stb. Külön edzésre meg sok helyen nem muszáj elmenni. Pl.: ott van Növényiék. Náluk a kezdőknek kötelező választani MMA mellett, hogy ökölvívó edzésre vagy Brazil Jiu Jitsu edzésre mennek (nem kell másik klubhoz menni, mert ezek is vannak náluk).

Annyi, hogy azt döntsd majd el, hogy földharcos vagy állóharcos akarsz-e lenni. Amelyiket választottál arra gyúrj majd rá jobban.

2013. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó csak a Növényi akadémia mellett max 1-2 hely van ahol értelmesen oktatnak és kb 80%-os eséllyel egy szar edzést fog találni
2013. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A minőségtelen klubok kiszűrésére a legegyszerűbb megnézni, hogy az adott klub edzője elszokott-e járni a szegedi MMA edzőtáborba és az ehhez hasonlókra. Ugyanis ezek nem csak a versenyzők tanításáról szól, ráadásul itt sok mindent meg tudnak osztani egymással az edzők.

De tény és való, hogy nagyon sok pocsék hely van az országban, ahol tényleg minőségtelen az oktatás. De ki lehet fogni jókat. Pl.: én is elég jó minőségűt fogtam ki, és ez csak egy "vidéki" kis klub volt. Úgyhogy azért nem, csak 1-2 két helyen oktatnak még normálisan Növényiéken kívül.

2013. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!