Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig tart nálatok a...

Mennyi ideig tart nálatok a tömegelési és a szálkásító időszak?

Figyelt kérdés

Ez idő alatt mennyi tömeget szedtek fel és mennyi zsírt kell leadnotok, hogy a legjobb formátokat mutassátok?

Pontosabban az érdekel, hogy ki meddig megy el a tömegnövelés alatt és a diéta végére mennyit ad le általában. A kettő forma között hány kg a különbségetek?

Meddig érdemes elmenni, hogy utána ne legyen nagy az izomvesztés a diétás időszak alatt?


2013. nov. 21. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam nincs kőbe vésve ez. Mikor már dagadtnak látom magam, akkor megy 8-10 hét diéta.
2013. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam sincs. Több dologtól függ, már szálkásítanék 2 hete, de nem érek rá, nem lenne meg a pihenés, így még 1-2 hét míg nekiállok.
2013. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 hét diéta, -9-10kg. Diéta abbahagyása után +2kg rögtön, ugye a raktárak visszatöltődnek szóval 7-8 kg különbség. Azt olvastam, hogy akkor kell elkezdeni diétázni mikor már épp kezd eltűnni a hasizmod olyan 12%-nál. Én később szoktam kicsivel, nekem úgy kényelmesebb.
2013. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!