Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 20 fekvőtámasszal,40...

Titkos25 kérdése:

Napi 20 fekvőtámasszal,40 haspréssel,20 lábemeléssel mennyi idő alatt lehet elérni mell illetve hasizmot? Mit kéne esetleg csinaálni hogy felgyorsuljon a folyamat? 15F

Figyelt kérdés
Ha a mellizom dolgozik azt hogy lehet érezni ?

2013. nov. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Kajáláson több múlik.(nézz utánna..)

A 20 fekvőtámasz kevés lesz, és az se jó ha minden nap edzed. Inkább edzed meg heti 1-2x keményebben.

Úgy érzed hogy dolgozik a mellizom, hogy fáj.. :)

2013. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fekvőtámasznál nem érzem hogy a mellizom dolgozna csak a karom fáj . Mit tegyek ?
2013. nov. 21. 21:28
 3/6 anonim válasza:

Az is fáj persze,mert azt is megdolgoztatja,ez természetes. Mikor én kezdtem a fekvőtámaszozást komolyabban,akkor nekem a vállam fájt tőle,majd hozzászokott,miután túljutottam a kezdeti nehézségeken. Amúgy ha fáj a karod tőle,az attól is lehet még,hogy kicsit görbén csinálod a fekvőt,tehát kicsit engedd lejjebb magad,míg a hátad párhuzamba nem lesz a talajjal.

20/F

2013. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nulla, ettől sosem leszel izmos. Sőt, ha napi 300 fekvőt csinálnál akkor sem lennél tőle látványosan izmosabb, ugyanis az izomtömeg növeléshez testépítés szükséges, annak minden nyűgjével együtt. Pálcika vékony emberek meg tudnak csinálni egyszerre 60-70 fekvőt. 40 hasprés meg egy általános iskolásnak is megy.
2013. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-es! viszont a fekvő minden izmot megmozgat
2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
persze csak úgy,ha tök szabályos.
2013. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!