Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Fenn lehet tartani" ilyen/ily...

"Fenn lehet tartani" ilyen/ilyesmi alkatot street workouttal? (tudom sokadik hülye kérdés)

Figyelt kérdés

[link]


Nem olyan rég edzek, szeretnék izmosabb lenni. Tudom, hogy súlyzózással gyorsabb a fejlődés, de ha mondjuk elérnék valami hasonlót, és street workoutozni kezdenék, akkor megtartható lenne? (ez lenne a minimum, de esetleg valami izmosabb formának azért jobban örülnék..:D)


A kezdenék alatt azt értem, hogy az lenne a fő "szál". És nem csak szimpla fekvőtámaszig meg hasonlókig szeretnék benne eljutni. (Persze a súlyzózás most is kiegészítem a fegyencedzéssel.)


Na szóval, a fő kérdés az lenne, hogy ez a forma tartható e saját testsúlyos edzéssel, esetleg még súlyzóval KIEGÉSZÍTVE?


Vagy ha linkeltek képet, hogy mi lehet a nagyon maximum, akkor azt megköszönöm.



2013. nov. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán, nagyon kevés izom van rajta.
2013. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tartható, de ez étkezés és alkat függő.

Nem lehet linkelni úgy, súlyzóval így fogsz kinézni: SW-vel meg így:, mert ez nem alkalmazható mindenkire csak úgy. És az edzés csak egy része az elért fizikumnak.

2013. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erősen alkatfüggő is. Nem mindegy mi a kiindulási alap. Van aki soha nem fog így kinézni, mert pl lehet hogy marha széles csípőt örökölt, stb.
2013. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazàbòl azèrt merült fel bennem a kérdés, mert nekem a sw- os csajok alakja annyira nem tetszik, bàr lehet amiatt, mert nem annyira tonusokak a meglévö izom mellett. Viszont csak örülök, ha ennél többet is ki lehet hozni. Köszi a választ. :)

Kajára azèrt nem tértem ki, mert gondoltam az evidens. Nem gyorsjaján meg ch-n alapulna az étrendem. Tudnàm tartani a sok fehèrje, elèg ch- t.

2013. nov. 26. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el és majd meglátod. Ha pedig többet szeretnél majd, akkor komolyabb súlyzós edzés is kell.
2013. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jò, tudom, hogy a csontozatom nem alakìthatò. Csak összképileg gonddoltam, ès minimum ilyesmit, vagy jobbat. Első állomásnak teljesen megfelelne :D
2013. nov. 26. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Például a linkelt képnek a lába elég jó.


Ha adottságilag nem vagy te is lábas, akkor az SW nem biztos, hogy megadná a kellő terhelést ilyen lábhoz, viszont a súlyzó és a gépek igen.


Ha csak a felsőtestét láttam volna, arra simán rámondom, hogy könnyen hozható.

2013. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta amúgy jobban néz ki, kb szó szerint a semmiből csinálta, 2 év alatt.:)


Guggolok, kitörésezek én szívesen súllyal, ha elég, mint másodlagos edzés.

2013. nov. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!