Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leadtam a felesleges zsírt...

Leadtam a felesleges zsírt diétával és sok mozgással. Most szálkásodni szeretnék, milyen fehérjét javasoltok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 75 kiló vagyok. Ennél feljebb menni nem szeretnék (szóval tömeget növelni) de rengeteg fehérjében sok szénhidrát van.
2013. nov. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A szálkásítás azt jelenti hogy súlyt adsz le. Az izom szerinted súlytalan? Ha nem nő a tömeged, izom sem jön, ennyi!
2013. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rengeteg fehérjében nincs sok szénhidrát.

húst, tejsavófehérjét és jó étrendet

2013. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tisztázzunk néhány dolgot: ha te leadtad a felesleges zsírt, akkor szálkásodtál, ezt jelenti a szálkásodás. Tehát te most nem szálkásodni szeretnél, hanem, ahogy mondtad, tömeget növelni. Ne keverjük a kettőt, két ellentétes dolog.


A fehérjében nincs szénhidrát, a fehérje az fehérje. Amire te gondolsz, az a tömegnövelő, ami fehérje és gyors ch együtt. Tömegnövelésnél edzés után jó lehet. Tömegnövelésre tömegnövelő étrend kell, aminek a fő jellegzetessége a magas szénhidráttartalom, az alapvetően mindig magas fehérjebevitel mellett. Ez kell a fejlődéshez. Ha te attól félsz, hogy bezsírosodsz, majd jobban ellenőrzöd a ch beviteled, edzés utánra pedig inkább külön fehérjét és gyors ch-t vegyél, hogy magadnak tudd az arányt beállítani.


Olvasd el az alapismeretes cikket a builderen és a Sárga Kapszulát is.

2013. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:
az a kis szénhidrát ami van a fehérjékben nem számit
2013. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. nov. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!