Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Francia rúd vs egyenes....

Francia rúd vs egyenes. Melyik a jobb és MIÉRT?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 14:47
 1/7 dirtboy ***** válasza:
a kettő kombinációja a legjobb,tehát ha mind a kétfajta rudat használod nem csak az egyiket.
2013. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyenes az alap, viszont sokan nem bírják, mert megfájdul a csuklójuk, nekik jobb a francia.
2013. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
en a franciát bicepszre szoktam stb:D az egyeneset meg a fekvenyomashoz..
2013. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenfajta "legendákra" vagyok kíváncsi, hogy pl melyik terheli jobban a csuklót, és társai.
2013. dec. 1. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bicepszezésnél engem kifejezetten zavar az egyenes rúd, szóval francia.
2013. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
kifejezetten kényelmi szempont, nincs olyan hogy jobb vagy nem
2013. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetikán múlik, hogy milyenek a szalagok az alkarodban. Ha bírod az egyenes rudat, örülj neki. Nekem ha oldalanként fent van már egy 10 kilós tárcsa az egyenes rúdon, mocsok mód fáj az alkarom egy sorozat után. 28 kilóval meg nem fog fejlődni a bicepsz. Így csak francia rudat használok állva karhajlításnál is, scott padnál is.
2013. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!