Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éve gyúrok, hobbi szinten,...

Fél éve gyúrok, hobbi szinten, most szeretnék állóképességet is növelni de lenne pár fontos kérdésem?

Figyelt kérdés
szóval durván fél éve gyúrok, előtte 5évet kosaraztam, persze nem komoly testépítésről van szó, szimplán szeretem magam formában tartani, heti négyszer járok (mell bicepsz, váll csuklya, hát tricepsz, láb. alap súlyzós gyakorlatokat végzek, vagy van amit gépeken) viszont most szeretnék elkezdeni futni is (nem durván, rövidtávon intenzív gyors futást gondoltam) viszont azt hallottam hogy ez jelentősen visszavesz az izmok növekedésében, és azt szeretném megtudni hogy most erről pontosan mit kell tudnom? 206cm vagyok és 91 kg, zsír a hasamon van csak egy kicsi, mondhatni "vékony" vagyok, bár nem tartom magam annak mert azért van rajtam izom, főleg mióta konditerembe járok, na de nem ez a lényeg: szóval ha most elkezdenék vasárnaponként futni, lépcsőzni, és szaunázni akkor elképzelhető hogy eltünne rólam egy kis izom, vagy csak nem "növekedne" olyan iramban? megoldható hogy ez ne következzen be? lehet elég kretén kérdés akkor bocsi, sajnos nem igazán ismerem ezt a sportot
2013. dec. 3. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kardio tartományban futsz, csökken a tömeged, akkor izmot is buksz. Ha magas feherjebevitelen vagy, akkor kevesebbet.
2013. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak vasárnaponként, vagyis heti egyszer akarsz futni és lépcsőzni, akkor az tömegnövelő étrend mellett nem akadályozza az izomtömeged növelését.
2013. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!