Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bereczki Krisztián mennyire...

Bereczki Krisztián mennyire jó személyi edző?

Figyelt kérdés
Hatalmas sikereket ért már el,a facebook-on láttam,hogy személyi edzést is vállal. Kinek mi a véleménye róla? Azt olvastam,hogy eléggé beképzelt, nagyképű :S Ez igaz?

2013. dec. 11. 22:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

személyi edző melót vállal?

akkor gondolom le van égve, mert nem így futott neki a szekér, vagy inkább azt tudom elképzelni, h nem a megélhetésért vállalja ő, hanem így is nő a népszerűsége,

2013. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Eddig is edzősködött, te szerintem a Berkivel kevered! Edzésen nem voltam nála, nem tudom, mennyire beképzelt, de a szakában benne van az tuti!
2013. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Szerintem már jó ideje vállal személyi edzősködést.Azt olvastam,h lehet nála jelentkezni annak is,aki fogyni akar. Én lány vagyok és van rajtam kb.15 kiló súlyfelesleg. Tudom,h ő testépítő és nagyon benne van,óriási eredményekkel de így érdemes lenne őt 'választanom' edzőnek?
2013. dec. 11. 22:20
 4/29 anonim ***** válasza:
Igen, Miskolcról járnak hozzá vele edzeni
2013. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha edző kéne, és a közeben laknék biztos hozzájuk mennék, max ne ha nem jó otthagyod, keresel mást.
2013. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nekem Nyíregyháza kb. egy óra kocsival, szóval nincsen túl közel,de annyira messze sem.

Kb. mennyibe kerül ez a személyre szabott edzés? És ezt minden óra után vagy pl. havonta kell kifizetni?

2013. dec. 12. 15:01
 7/29 anonim ***** válasza:

Egy óra nyugodtan rá számolhatsz olyan 2000-2500Ft-ot, és ne várj tőle csodákat, szerintem kicsit drágába lenne neked ez az egész, mivel még autókázol is,

A fizetés meg szerintem hetibe kell számolnod, bár az egyén függő,

Szerintem jobban jársz ha a közelben keresel egy termet, vagy állj neki magadtól kardió edzéseknek, kocogj vagy hasonló,

Hidd el az sokkal jobban égeti a zsírt, és még az álló képességet is jócskán javítja, mint hogyha egyhelyben álsz és egy Rudat, vagy egy súlyzót emlegetsz.

2013. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kisvárosban lakom, szinte falu :\ mindentől messze van, a közelben nincs terem. Fogyni szeretnék így hát gondolom nem csak a rudat emelgetném, de sajnos fogalmam sincs,hogy hogy kezdjek hozzá. Az étkezést sem tudom,h kellene helyesen csinálom.Tudom,h sovány hús meg zöldség,rizs de ez azért nem olyan egyszerű .Legalábbis szerintem.
2013. dec. 13. 23:28
 9/29 A kérdező kommentje:
az Édes életben Berki Krisztián is megemlítette,hogy egy éve vállal személyi edzést.. De gondolom ő csak annak akinek akar,akkor amikor jól esik..
2013. dec. 16. 18:12
 10/29 anonim válasza:
25 ezer ftert vallal egy honapra cutler gymben
2013. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!