Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bereczki Krisztián mennyire...

Bereczki Krisztián mennyire jó személyi edző?

Figyelt kérdés
Hatalmas sikereket ért már el,a facebook-on láttam,hogy személyi edzést is vállal. Kinek mi a véleménye róla? Azt olvastam,hogy eléggé beképzelt, nagyképű :S Ez igaz?

2013. dec. 11. 22:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És mennyire jó edző?

2013. dec. 19. 16:41
 12/29 A kérdező kommentje:
jaa, és azt szeretném még kérdezni,hogy ez hány alkalmat foglal magába?
2013. dec. 19. 16:42
 13/29 anonim ***** válasza:
Kb 10
2013. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 clint ***** válasza:

Nyíregyházán edző Kormány Mihály is...

Na ő BENNE VAN A SZAKMÁBAN!!!

2013. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja és a Misi egyszerre 2 helyre is tud figyelni! :)

2013. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 clint ***** válasza:
:D te mocsok
2013. dec. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én nem akarom őt lehúzni, de nyíregyházi vagyok, a Cutler előtt a D-Centerbe járt és edzett, ott is volt pár "tanítványa".. beképzelt ez tény és az eszéért nem fogják ellopni , a másik eredményeket nem mutatott egyik hozzá járó sem ..ami persze az ő hibája is, mivel nem lehet azt mondani, hogy hát nem érdekel, nem tartotta be a kajálást.. igenis egy edző legyen olyan hatással arra ki hozzá jár, hogy tartson be mindent otthon az illető, különben az ő szégyene is a nem fejlődés ( legyen fogyás, legyen tömegnövelés) ! Legtöbbször elbeszéli az egész órát, vagy pl volt rá nem egy alkalom, hogy otthagyta a hozzá járó ügyfelet, hogy ezt meg ezt csináld meg, nekem most van itt az idő, megyek enni, szia .

Na ezt akár milyen sikeres valaki a szakterületén nem engedheti meg magának szerintem, nagyon nem !

Személyi edzőhöz járásról annyi a véleményem, hogy persze jó dolog, hogy vannak, de szerintem három hónap alatt teljesen át lehet venni tőlük a gyakorlatok helyességének elsajátítását és a megfelelő étrend kialakítását ... ok, hogy egy idő után aki nagy súlyokkal dolgozik, főleg a fiúk jó ha valaki segít de lehet haladni egyedül is, nem versenyre akarsz te sem készülni .


Én lány vagyok egyedül kezdtem járni, személyi edzőhöz jártam az elején, most már magamnak csinálom, mindig akad valaki a teremben aki tud segíteni.


Az ár ahogy írták 24-25 ezer egy hónapra és az 12 alkalmat foglal magába, + 8.ezer forintos konditerem bérlet.


Soha nem fogom elfelejteni Bereczki-ről azt a képet, amikor edzette a barátnőjét és 1 kg- os súlyzókat adott a kezébe, hogy csinálja a kitöréseket a folyosón , az egész terem rajta röhögött ! Szóval én biztos nem mennék hozzá, nem csak ezért, hanem leírtam fentebb, hogy ő nem foglalkozik azzal, hogy aki a keze alatt van hogy is fejlődik !

2013. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 clint ***** válasza:

kedves elöző hölgy!

Bár nem ismerem Berecki urat, de a véleményeddel, amit edzőkről mondtál maximálisan egyetértek... Nekem amugy sem szimpatikus, inkább egy divatmajomnak tűnik mint testépítőnek...

2013. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baj sok edzővel, hogy nem arra törekednek, hogy kipréselem belőled a .. it is, mert igenis nekem az a jó, ha megkérdezik XY-t, hú de sokat fejlődtél, kihez jársz , mint csinálsz? És bizony így lehet minden területen kuncsaftokat szerezni. Én akihez jártam ilyen volt, hogy eleve nem vállalt el mindenkit, de akiket igen, azok mind olyanok voltak, hogy mindenki tudta, na ők Szabó L-hoz járnak :) Sajna ő elköltözött az országból, de Bereczki a nyomába sem léphet emberileg sem. Az, hogy ilyen fiatalon eredményeket ért el dicséretes, de az nem, hogy 21 évesen a volt edzőm adta be neki a kokszot ... ok, hogy egy szint után ez már követelmény, mert labdába sem rúghat ... hagyjuk is, én azt tanácsolom ne válaszd ! De Nyíregyházán én nem tudok most pillanatnyilag lelkes edzőt és sajnálatos, mert mindenkinek nézem a kuncsaftjait :)
2013. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Clint, te nem edzősködsz? :D
2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!