Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek tapasztalat myomax...

Valakinek tapasztalat myomax professionalról?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és ezt szemeltem ki a tömegnövelők közül. Kinek mi a véleménye erről a piros dobozú tömegnövelőről? Van itt valaki aki használta?

2013. dec. 13. 09:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze vennék mellé fehérjét is.
2013. dec. 13. 09:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz termék, de én a keverés híve vagyok (azt teszek bele amit akarok).
2013. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. dec. 13. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy az említett tömegnövelő összetevőit megveszed külün-külön és összekevered. Sokkal olcsóbb és céltudatosabb megoldás.
2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval olcsóbb lenne, ha megveszem a fehérjét, szénhidrátot, kreatint? Mert ahogy elnézem a fehérje porokban jóval kevesebb a szénhidrát ami azért ez is lényeg, sőt nagyban befolyásol. Aztán meg kreatin se borzasztóan olcsóbb mint a tömegnövelő, bár valamennyivel igen. Most én vagyok ilyen hülye? Esküszöm hallgatok az okosabbra, de nekem nem jön le, hogy olcsóbb a saját keverés! Gondolom a cég se hülye, hogy az alapokat olcsóbban adja mint a saját kevertjét. Nekem ez fura. Biztos én vagyok ehez hülye, mert tudatlan naív vagyok ezen téren. Ezért kell segítség. Szóval változot a döntésem. Kreatint veszek és a szénhidrátot szőlőcukorral helyetesítem. Így jobb megoldás?
2013. dec. 13. 23:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ma bevásároltam. Vettem egy super 7 fehérjét és egy king kreatint. Az eladó azt mondta legjobb választás volt. Na én meg gondoltam magamban melyikre nem mondaná ugyanezt...

Remélem ez egy jó döntés volt. Szerintetek?

2013. dec. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!