Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves fiú vagyok, és szálkás...

14 éves fiú vagyok, és szálkásítani szeretnék. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves srác vagyok, 167 cm magas, 55 kg. A kérdésem(avagy kérésem) az lenne, hogy egy pontos szálkásító étrendet, és a szálkásítás menetét leírnátok-e. Naponta szoktam kb 80-100 felülést, 30 hasprést, és 10-20 fekvőt nyomatni, +heti egy-két biciklizés(suliba is azzal járok) Ha valamit rosszul csinálok, kérlek segítsetek!(Ha valamit rosszul írtam, bocsánat.)Reggeli:4 tojásos rántotta 10 órai: Egy szedvics általában ebéd:Általában valami hús pl. csirke vagy pulykamell Uzsonna: nagyon nem szoktam Vacsora: 4-5 tojásos rántotta.

2013. dec. 14. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kajáddal nincs semmi gáz meg jó is hogy edzel, biciklizel, 14évesen szerintem egyáltalán nem szorulsz szálkásításra. Biztos hogy nincs rajtad (max egy kevés) súlyfelesleg.
2013. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szálkásítás zsírból történő fogyást jelent, nem pedig izomnövelést. Szerintem nem tudod, hogy mi mit jelent.

55 kilósan hova fas zba akarsz te szálkásítani, előbb növelj izomtömeget.

2013. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsesz 2. válaszoló, úgy hallottam, ebben a korban lehet legjobban szálkásítani. Amúgy meg szeretném, ha úgy néznék ki, ahogyan én elképzeltem, van izmom, ezért is szeretnék szálkásítani, na meg azért, hogy örüljek, ha magamra nézek(nem mint ha most nem örülnék, nem vagyok dagadt, csak a hasamon van egy kis felesleg...).
2013. dec. 15. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
De 55 kilósan szinte nulla izom lehet rajtad ezt kéne felfogni. Hová akarsz te zsírt leadni. Én 173 magas vagyok és 80 kg, 44-es karral, de mégsem írom magamra, hogy hú de izmos lennék. Érted az arányokat? Több szerénység kellene!
2013. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
55 kilósan tényleg nem hiszem, hogy szálkásítani kellene.
2013. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!