Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányszor kéne ennem 24 óra...

Hányszor kéne ennem 24 óra alatt? (szálkásítás) többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy 3 naponta 24 órába fent kell lennem (24/48-as munka), hányszor kéne ennem és mennyit.

Szálkásítani szeretnék és szeretném a segítségeteket kérni.


Mondjuk, ha a klasszikus csirke rizs, vagy barna rizses példánál maradunk, akkor mennyit csináljak belőle és hány óránként egyem?


Vettem 100% whey protein professionalt, azt is be kéne valahogy illeszteni és reggel legelőször zabot eszem.


173cm magas vagyok(ha számít) és 77kg.

Ugyan nem mértem, de kb 15 és 20% között lehet a testzsírom.



Előre is köszönöm a segítséget.


2013. dec. 16. 02:10
 1/10 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy zabot mennyit egyek? köszi:)
2013. dec. 16. 02:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hányszor, mert kur vára mindegy, hogy 5 vagy7 kajálásból megy be a napi adag. Az a lényeg, hogy meglegyen a napi mennyiség. Azaza napi 2,5-3 g x ttkg fehérje és 1-2g x ttkg ch. Tehát óvatosan a rizzsel ember, mert ha még zab is megy, akkor könnyen túlmegy a kalória ch-ból és nulla fogyás lesz. Zöldséget pedig nem írtál, pedig abból legalább annyi kell, mint húsból. Ez nagyon fontos!
2013. dec. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Napi 6 kis étkezés a legfontosabb a reggeli ,de nem ez a lényeg annyit egyél amennyi jól esik,de ne vitt tulzásba ha már nem esik jól és napi max.30percet sportolj
2013. dec. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem annyit kell enni amennyi jól esik. Kalória mínusz kell a zsírleadáshoz. Aki nem ért hozzá az ne adjon tanácsokat, nem kell baromságokat írni! Ez a testépítés kategória nem a kiskegyed.hu!
2013. dec. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szivecse amúgy meg nem láttad, hogy a srác bent van 1 napot a melóhelyén, hogy tudna már ott fél órát sportolni! Meg attól aztán marha izmos lesz, ha napi 30 perceket futkározik! Minek írtál ide egyáltalán, már bocsi. A retardált-fogyi feljebb van, oda kéne.
2013. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Még annyi, hogy mennyi a csirkemell tápértéke? mindenhol mást írnak, még a rizs nagyjából megegyezik, de a csirke nem nagyon.Vehetem alapul a bodybuilder.hu-n írtakat? talán még az a leghitelesebb.


És zöldségekből mit szabad/kell enni?

2013. dec. 16. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 24g fehérjét számolok 100g csirkemellre, de nem egy-két grammon fog múlni a dolog.:)

Zöldségből: brokkoli, kelbimbó, spenót, uborka, cukkini, stb.

2013. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez így nagyjából megfelel nekem?


reggel 50g zab+1 adag fehérjeturmix

aztán 4-5 részre elosztva 700g csirkemell, 100g rizs, 700g kígyóuborka és utolsó étkezésnek még egy adag fehérje.

2013. dec. 16. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Első ránézésre okés, de majd kiszámolom. Neked kell kb 200g fehérje és 150g ch, 30-40 g zsír.
2013. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Naturalba teljesen jó lesz így! De két hetente kb csökkenteni kell picit a ch-t mert megfog állni a fogyás!
2013. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!