Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok úgy fogyni, hogy...

Hogyan tudok úgy fogyni, hogy a legkevesebb izmot veszítsem el (vagy esetleg még izmosodjak)?

Figyelt kérdés

Étrend/edzés tippek/ kiegészítők érdekelnek


Egyébként mért nem lehet zsírt veszíteni izomnövekedéssel együtt ?

A standard lépések a szálkás izmos testhez ha jól tudom:

1, tömegelés

Tömegnövelő étrend sok szénhidráttal és fehérjével.

2, szálkásítás

A megszerzett hatalmas izomtömeget leszálkásítani diétával , ahol sok fehérje van és viszonylag kevés szénhidrát.


Tőlem nagyon távol áll a 120-130 kiló izom.

185 centi vagyok, 88 kilóval.

Most kezdtem újra az edzést, eddig 3 átmozgatón vagyok túl de a hasam nagy és ezen már most el szeretnék kezdeni valahogy változtatni.



#edzés #étrend #szálkásítás #poci csökkentés
2013. dec. 13. 13:43
 1/3 Valter6672 ***** válasza:
A kajádon függ az egész. Magas fehérjebeviteled legyen és viszonylag alacsony ch. Így fog lefele jönni a zsír, és izmot is fogsz növelni. Heti pár futást azért még beiktatnék. Bár én ennek pont ellenkezője vagyok, nem tapasztalatból beszélek, csak én így csinálnám.
2013. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mert az izomnöveléshez kalória plusz kell, max koxal lehet egyszerre izmot építeni!

Így van, ez a szálkásítás, 3 g/ttkg fehérje legyen meg!

2013. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A fő profil a box úgy, hogy az esztétikai izmokat ha elveszítem nem nagy baj.

Nem hiszem, hogy a Roy Jones féle boxolok tömegeltek meg szálkásítottak... Aztán mégis szálkásak !

2013. dec. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!